Vaření

Mazaná rodinka – znáte se?

I přes to, že jste se s nimi nikdy nesetkali a vidíte je poprvé, je pravděpodobné, že vám budou připadat povědomí. Možná se podobají vašim sousedům či přátelům, možná, že i vaší vlastní rodině. Maminka Eva, tatínek Karel, dcera Anička a syn Honzík tvoří typickou moderní rodinu, která se zajímá o svět kolem sebe. Řídí se zdravým rozumem a nepodléhá zkratkovitým „zaručeným“ informacím.  Jednoduše je to „Mazaná rodinka“.

A proč vlastně vznikla? Mazaná rodinka má za úkol zastupovat skutečné české rodiny a přinášet jim odpovědi na otázky, které stále častěji vyvstávají ve spojitosti s naší tradiční potravinou – tavenými sýry.  Je tavený sýr vhodným zdrojem vápníku? Je kvalitní? Co jsou to tavicí soli a proč se používají?

www.mazanarodinka.cz

Odpovědi na tyto a mnohé jiné dotazy dostanete na webových stránkách mazanarodinka.cz. Najdete zde spoustu zajímavých informací o tavených sýrech a prostřednictvím webu se můžete obrátit i na odborníky v daném tématu. Odpovídat na dotazy nejen naší rodinky, ale i široké veřejnosti je zde připravena zkušená nutriční terapeutka i specialisté na výrobu tavených sýrů. Pro odlehčení naleznete na webu i tematicky zaměřené krátké komiksové příběhy.

Facebook Mazaná rodinka

Pro přímou komunikaci s veřejností slouží facebookový profil, na němž se budou průběžně objevovat nová fakta a zajímavosti ze světa tavených sýrů, ale také spousta zábavy a soutěží.