Dům a stavba

Stavíte, budujete, plánujete rekonstrukci? Stavte hlavou a získejte zpět až 100 % hodnoty použitého materiálu a další skvělé ceny

Každý projekt je jedinečný, stejně jako ten váš. Objevte 1 000 000 důvodů, proč stavět s materiály Sika. Zúčastněte se soutěže a získejte materiál zdarma nebo další úžasné výhry, které vám usnadní stavbu.

Sika, soutěž

K milionové výhře vám stačí jen 3 minuty času a fotoaparát

Soutěž #stavtehlavou probíhá od 1. 4. do 30. 11. 2019. Je určena jak pro soukromé investory, tak pro řemeslníky. Jak se můžete zúčastnit? Stačí při stavbě použít jakékoliv výrobky značky Sika, SCHÖNOX, KVK a KVK Parabit. Více informací najdete na www.stavtehlavou.cz.

Kdo je Sika a kde všude využijete její výrobky?

Sika je celosvětově působící společnost v oblasti stavebních materiálů. Na trh dodává produkty i prostřednictvím dalších značek SCHÖNOX (systémy pro podlahy a obklady), KVK (suché omítkové a maltové směsi) a KVK Parabit (asfaltové pásy a expandovaný polystyren).

Na blogu stavtehlavou.cz najdete širokou nabídku produktů a to jak pro stavbu nového domu, tak pro rekonstrukci bytu. Hravě s nimi vyřešíte jakýkoliv projekt od podlahy až po střechu. Nabízí totiž například:

  • zdicí malty a interiérové omítky,
  • spolehlivé pomocníky pro sanaci vlhkého zdiva,
  • podlahové systémy,
  • produkty k zateplení fasády,
  • vše pro hydroizolaci střech, bazénů, balkonů nebo teras,
  • produkty pro lepení obkladů a dlažeb.

Získejte materiál pro vaši stavbu zdarma

Stavíte dům nebo vás čeká rekonstrukce bytu? Pak vám stačí nakoupit produkty Sika v některé z prodejen, dokumentovat průběh stavby a fotit účtenky s nakoupeným materiálem. Materiál Sika zahrnuje produkty značek Sika, SCHÖNOX, KVK a KVK Parabit. A co můžete vyhrát?

  1. místo – 100 % hodnoty použitého materiálu Sika
  2. místo – 50 % hodnoty použitého materiálu Sika
  3. místo – 25 % hodnoty použitého materiálu Sika

Sika, soutěž

Nezapomeňte soutěžit také na Facebooku

Fanoušci facebookové stránky Sika se navíc mohou těšit na pravidelné měsíční soutěže o ceny za několik desítek tisíc korun. S registrovanou stavbou se vaše šance zvyšují. Vyhrajte nákup ve stavebninách podle svého výběru a další skvělé odměny. Nezapomeňte nás tedy sledovat, aby vám nic neuniklo.

Získat něco navíc můžete i jako řemeslník nebo stavební firma

Nakupujete na IČO? I vy můžete získat skvělé odměny. Stačí nakoupit materiál Sika v některé z prodejen alespoň za 30 000 Kč a nahrát doklad. Získáte okamžitou odměnu v podobě nářadí, oblečení nebo pomůcek dle vlastního výběru. Nakupujte pravidelně, odměny se totiž každý měsíc mění. Každá registrovaná účtenka bude navíc zařazena do pravidelného měsíčního losování o další hodnotné odměny.

Odměna vás nemine také za doporučení stavebníka nebo řemeslníka

Víte o někom, pro koho je soutěž jako stvořená? Jako stavitel můžete získat odměnu za přivedeného řemeslníka, stačí když při registraci zadá ID vaší stavby. Řemeslníky pak odměníme za registraci nového stavitele, který vyplní vaše IČO.  Pokud vámi doporučená osoba dokončí registraci, čeká na stavitele jedna ze zajímavých knih. Řemeslníci se mohou těšit na sadu 12 tmelů.

ZDROJ: PR článek společnosti Sika CZ, s.r.o.