Dům a stavba

Objevte novou řadu ručního nářadí Bosch a dejte kutilským projektům zelenou!

Sortiment Bosch je nově obohacen o 40 druhů ručního nářadí. Od kladiva přes šroubováky až po rozmanité sady nářadí pro nejrůznější kutilské potřeby v domácnosti. Veškeré produkty spojuje koncept zaměřený na odolnost díky vysoce robustním materiálům a ergonomii pro snadné ovládání i funkčnost.

Kladivo
Zdroj: Bosch

Kvalitní materiály a zpracování

Díky speciální povrchové úpravě jsou veškeré nástroje značně odolné proti korozi. U nářadí vyžadujících vysoký krouticí moment, jako jsou například šroubováky, byla navíc použita velmi tvrdá ocel S2, díky které nářadí výrazně překračuje požadavky a standardy v daném odvětví.

Nářadí
Zdroj: Bosch

Ergonomický design

Správnou ergonomii nářadí nejen uvidíte, ale při práci i pocítíte. Nářadí přesně padne do ruky a díky pogumované rukojeti Softgrip umožňuje pohodlnou a bezpečnou práci. Nářadí je navrženo tak, aby dle potřeby snižovalo vibrace, zvyšovalo přenos síly a v neposlední řadě, aby jeho používání bylo co nejintuitivnější.

Šroubovák
Zdroj: Bosch

Podívejte se na široký výběr šroubováků, vodováhách, kleští, imbusů a spousty dalšího kutilského nářadí na: www.bosch-diy.com/cz/cs a neváhejte se pustit do vašich kutilských projektů!

Komerční informace; zdroj: Robert Bosch odbytová s.r.o.