Dům a stavba

Hlasujte pro dřevěné stavby a vyhrajte pobyt ve srubu!

Hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2017 je tady! Vyberte ty nejlepší dřevěné stavby v každé z 8 soutěžních kategorií a zapojte se tím do soutěže o pobyt ve srubu.

Hlasování odborné i široké veřejnosti pro nejlepší dřevěné stavby roku 2017 probíhá v termínu od 20. 2. do 3. 3. 2017. V těchto dnech můžete tedy i Vy ovlivnit, která stavba ze dřeva získá prestižní titul Dřevěná stavba roku 2017 v dané kategorii: Dřevěná hřiště – malá/velká, Dřevěné konstrukce – návrhy/realizace, Moderní dřevostavby – návrhy/realizace, Roubenky a sruby a Dřevěné interiéry. Cílem ankety je ukázat dřevo jako významný obnovitelný stavební materiál, jehož využíváním chráníme neobnovitelné zdroje, a tím i naše životní prostředí.

Pokud pošlete alespoň jeden hlas v každé soutěžní kategorii, zařadíte se navíc do soutěže o 4-denní pobyt ve srubu HONKA v Jizerských horách pro 4 až 6 osob se spoustou bonusů od společnosti FINNY! Pobyt ve srubu vyhraje ten hlasující, který pošle své hlasy soutěžním dílům, která v anketě skutečně získají titul Vítěze veřejného hlasování. Šanci na výhru si významně zvýšíte, pokud odešlete všech 24 hlasů, které máte po registraci vaší e-mailové adresy k dispozici. Hlasování probíhá zde: http://www.drevenastavbaroku.cz/hlasovani.

A proč ještě byste měli hlasovat? Jak říká vedoucí projektu Ing. Petra Pacáková: „Dřevěná stavba roku je soutěžní anketa dřevěných staveb, ze kterých si vyberete. 🙂 U každé stavby najdete kontakt na realizační firmu, projektanta nebo architekta. I vy tak můžete bydlet ve dřevěné stavbě roku.“

Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení vítězů Dřevěné stavby roku 2017. To se uskuteční ve čtvrtek 23. 3. 2017 na zámku ve Křtinách u Brna pod záštitou prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc. – rektora Mendelovy univerzity. Projekt se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, ministryně pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Svazu měst a obcí České republiky. Anketu podporují významní partneři, jejichž úplný seznam najdete na našem webu.

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/DrevenaStavbaRoku

Zdroj: PR článek společnosti Nadace dřevo pro život, pr@drevoprozivot.cz.