Navštivte tradiční mezinárodní agrosalon Země živitelka

ZVÍŘATA  |  DISKUSE (0)
21 / 06 / 2017
Navštivte tradiční mezinárodní agrosalon Země živitelka

Výstava Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Mezinárodní agrosalón s dlouholetou tradicí a počtem více než 100 000 návštěvníků začíná 24. srpna 2017 v Českých Budějovicích. S celou akcí jsou již neodmyslitelně spojeny i Národní dožínky.

Každoročně se výstavy účastní stovky českých i zahraničních vystavovatelů. Loni to byli zástupci například z Rakouska, Itálie, Indie, Francie, Turecka, Švédska, Slovenska, Japonska a dalších zemí.

Tradičně je v rámci Země živitelky zastoupena zemědělská technika a služby pro zemědělství s výstavou různých typů strojů, zařízení i novinek, rostlinná a živočišná výroba, lesní a vodní hospodářství, ekologické zemědělství, biostyl, myslivci, rybáři nebo včelaři.

V posledních letech výstavy Země živitelka nabývá na stále větším významu odvětví potravinářské výroby. Prezentace kvalitních českých potravin zůstává i nadále jednou z hlavních priorit výstavy.

Výstava je tradičně rozdělena do jednotlivých odborových dnů, které budou probíhat za účasti významných hostů. Během nich je jako součást odborného doprovodného programu připravena celá řada seminářů, konferencí, přednášek a diskusních fór na aktuální témata.  Pořadatelé většiny těchto seminářů fungují po celou dobu výstavy i jako odborná bezplatná poradenství v rámci svých expozic, které pak návštěvníci podle svých zájmů a potřeb mohou využít.

Souběžně s mezinárodním agrosalónem Země živitelka probíhají dvě samostatné výstavy. První je MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA DRUŽSTEVNICTVÍ. Druhou pak EKOSTYL, což je tvorba a ochrana životního prostředí, která vytváří jedinečné prostředí pro prezentaci firem zabývajících se alternativními zdroji energie, ekologickými technologiemi, stavbami a ekologicky šetrnými výrobky.

Součástí výstavy je vedle odborného programu také bohatý doprovodný kulturní program.

Země živitelka 24. – 29. srpna 2017 na Výstavišti České Budějovice. Více informací na www.zemezivitelka.cz nebo na facebooku Výstaviště ČB.

ZDROJ: PR Článek Výstaviště České Budějovice a.s.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

17 / 10 / 2017
CHOVATELSKÁ PORADNA: Jak chovat psa a mít i hezkou zahrádku u domu

CHOVATELSKÁ PORADNA: Jak chovat psa a mít i hezkou zahrádku u dom...

více
27 / 7 / 2017
CHOVATELSKÁ PORADNA: Chystáte se se psem na dovolenou?

CHOVATELSKÁ PORADNA: Chystáte se se psem na dovolenou?

více
27 / 7 / 2017
Navštivte 44. ročník Země Živitelky!

Navštivte 44. ročník Země Živitelky!

více
3 / 4 / 2017
Umělá výživa pro štěňata aneb když je třeba přírodě pomoct

Umělá výživa pro štěňata aneb když je třeba přírodě pomoct

více
8 / 3 / 2017
CHOVATELSKÁ PORADNA: Kočka v bytě

CHOVATELSKÁ PORADNA: Kočka v bytě

více
12 / 12 / 2016
Psí školička – Videonávod č. 42 – Péče o srst – 2.díl

Psí školička – Videonávod č. 42 – Péče o srst – 2.díl

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace