Tchibo: vše pro zdraví

ZDRAVÍ  |  DISKUSE (0)
17 / 11 / 2014
Tchibo: vše pro zdraví

Kolekce s názvem Pro vaše zdraví! bude v prodeji v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 15. prosince 2014, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již od 10. prosince.

Osobní váha je vhodná pro přesné měření hmotnosti, tělesného tuku, vody a podílu svalů v těle a hmotnosti kostí. Přístroj rovněž určuje integrovanou bazální metabolickou spotřebu (BMR) a index tělesné hmotnosti (BMI). Váží od 5 do 180 kg s přesností na 0,1 kg a lze přepínat mezi kg a lb nebo st-lb. Váha má velký, dobře čitelný podsvícený displej LC, aktivuje se mechanismem step on a automaticky rozpozná až 8 uživatelů. Praktické jsou protiskluzové gumové nožičky, které chrání podlahu před poškrábáním. Osobní váha má rozměry 32 x 32 x 2,5 cm. Součástí balení je návod k použití a baterie. K dostání pouze v e-shopu. Předběžná cena 1.690 Kč.Minielektrostimulátory přirozeně zmírňují bolest díky transkutánní elektrické nervové stimulaci (TENS). Stimulují svalové tkáně a nervy. Jsou měkké a pružné se samolepicí gelovou fólií. Intenzitu lze nastavovat, vypínají se automaticky. Baterie jsou součástí balení a lze je vyměňovat. Výrobek obsahuje návod na použití. Předběžná cena 499 Kč.Bandáž odlehčuje, podepírá a chrání klouby. Bandáž dobře pohlcuje vlhkost a výborně se nosí díky hebké vnitřní straně a měkkým elastickým švům. Obsahuje částice z bambusového uhlí. Součástí balení je návod, jak změřit a zvolit správnou velikost bandáže. Předběžná cena za kolenní a zápěstní bandáž 199 Kč, za kotníkovou bandáž 169 Kč.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

29 / 11 / 2017
VITAMÍN K: Na srážlivost krve i na pevné kosti (2. díl)

VITAMÍN K: Na srážlivost krve i na pevné kosti (2. díl)

více
24 / 11 / 2017
MED A JEHO VYUŽITÍ

MED A JEHO VYUŽITÍ

více
22 / 11 / 2017
DOKTOR JABLKO: Proč pěstovat jablka

DOKTOR JABLKO: Proč pěstovat jablka

více
16 / 11 / 2017
ŠTÍTNA ŽLÁZA = ZÁKLAD VŠEHO

ŠTÍTNA ŽLÁZA = ZÁKLAD VŠEHO

více
14 / 11 / 2017
ZDRAVÉ PODZIMNÍ PLODY A JEJICH VYUŽITÍ

ZDRAVÉ PODZIMNÍ PLODY A JEJICH VYUŽITÍ

více
2 / 11 / 2017
Malebné podzimní Lázně Mšené

Malebné podzimní Lázně Mšené

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace