Sametová revoluce pro vaši pleť

ZDRAVÍ  |  DISKUSE (1)
23 / 10 / 2014
Sametová revoluce pro vaši pleť

Kůže hrubá, šupinatá a neustále napnutá k prasknutí? Ano, suchá a velmi suchá i citlivá pokožka dostává v tomto ročním období opravdu zabrat. Více než kdy jindy je na podzim a v zimě vystavována působení výkyvů počasí. Neprospívají jí ani snižující se teploty, ani přibývající sychravé a větrné dny. Bývá častěji zarudlá, může svědět a vrásky jsou na ní najednou zase o něco viditelnější… Trápí vás přesně tohle? Pak je i ve vaší koupelně čas na revoluci v podobě kosmetických produktů Lactovit Lactourea, které díky svému jedinečnému mléčnému základu pomohou proměnit suchou pokožku v dokonalý samet.

Suchá pokožka trápí řadu žen i mužů. Jedinečným pomocníkem je urea. Tato látka se vyskytuje přirozeně ve svrchních vrstvách pokožky a je obsažena téměř ve všech tělesných tekutinách. Patří k hlavním konečným produktům metabolismu proteinů. Díky svým jedinečným hydratačním schopnostem se urea používá v léčbě dermatologických problémů. Obsah urey je u suché pokožky o 50% nižší než u normální kůže a u velmi suché či atopické je její obsah ještě nižší. Proto je vhodné ureu doplňovat. Další důležitou látkou pro zdraví pokožky je kyselina mléčná, která se vyznačuje antibakteriálními a protizánětlivými účinky.

Během let se snižuje vlastní schopnost pokožky produkovat kožní lipidy a vázat vodu. Pokožka je proto stále sušší, hrubší a olupuje se. Začínají se také objevovat jemné vrásky. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou dochází k účinné rehydrataci svrchních vrstev pokožky. Díky tomu se stává pokožka hladší, vláčnější a je lépe ochráněna před vlivy vnějšího prostředí.

Tělová kosmetika Lactovit Lactourea obsahuje kombinaci kyseliny mléčné a urey, dvou jedinečných ingrediencí, které dodávají pokožce maximální hydrataci, chrání ji a obnovují.  Pokožka se v  něžné mléčné péči sprchového gelu a tělového mléka Lactovit Lactourea snadno regeneruje a po šupinkách, začervenání nebo pocitech nepříjemného pnutí není brzy ani stopy. Při každodenním používání sprchového gelu a tělového mléka Lactovit Lacotourea je kůže o 40 % více hydratovaná. Kosmetika navíc neobsahuje parabeny, má neutrální pH a velmi příjemnou vůni. Tělové mléko Lactovit Lactourea je navíc překvapivě lehké a po nanesení se rychle vstřebává.

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

24 / 10 / 2016
SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

více
22 / 10 / 2016
POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

více
11 / 10 / 2016
Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

více
5 / 10 / 2016
Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

více
29 / 9 / 2016
Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

více
14 / 9 / 2016
Trápí vás bolavé klouby? Jak na ně – pohyb ano, či ne?

Trápí vás bolavé klouby? Jak na ně – pohyb ano, či ne?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace