Lactovit: obranný štít pleti

ZDRAVÍ  |  DISKUSE (0)
20 / 10 / 2014
Lactovit: obranný štít pleti

Stejně jako cizí nájezdníci ve středověku devastovali města, devastují okolní vlivy, jako je slunce, střídající se teploty, mráz nebo smog, vaši pokožku. I ona potřebuje ochranný štít, který jí umožní bránit se. Řada produktů Lactovit Activit stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky a tím pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou.

Aby byla kůže dostatečně odolná, silná a „vyzbrojená“ do každodenního boje, přichází tělová kosmetika Lactovit s řadou produktů Activit, která využívá blahodárných vlastností mléka a mléčných složek pro podporu obranyschopnosti. Negativní okolní vlivy, ale také stres či fyzická zátěž, jsou faktory, které mohou ovlivnit narušení přirozené mikroflóry pokožky. Pleť je dehydratovaná, napnutá, vypadá nezdravě, a často se objevují barevné skvrny. Tělová kosmetika Lactovit Activit je obohacena o L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy, udržuje buněčnou vitalitu a podporuje obranyschopnost pokožky.

Pleť si tak udrží přirozené zdraví, a bude chráněná po celý den. Mléčné proteiny zajišťují kvalitní výživu kožních buněk a pokožku přirozeně hydratují. Vitamin A podporuje výstavbu buněk a jejich regeneraci a pomáhá redukovat nadměrnou produkci kožního mazu. Vitaminy skupiny B zklidňují pokožku a zajišťují její rovnováhu, pomáhají redukovat zvýšenou mastnotu i šupinatění. Vitamin C je všeobecně známý jako jeden ze silných antioxidantů. Chrání pokožku před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje proces tvorby vrásek.Sprchový gel  Lactovit Activit je obohacen o mléčné proteiny, vitamíny a L.Casei F pro podporu imunity pokožky, její hydrataci a zdraví. Příjemná vůně osvěží a dodá energii. Působením blahodárných vlastností mléčných složek zajišťuje pokožce optimální péči.  Tělové mléko Lactovit Activit s přídavkem L.Casei F hydratuje pokožku do hloubky a chrání ji zevnitř, regeneruje a posiluje kožní mikroflóru, která udržuje přirozenou imunitu. Díky velmi lehké struktuře se snadno vstřebává a pokožka po aplikaci nelepí.

Více informací naleznete na www.lactovit.cz.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

29 / 11 / 2017
VITAMÍN K: Na srážlivost krve i na pevné kosti (2. díl)

VITAMÍN K: Na srážlivost krve i na pevné kosti (2. díl)

více
24 / 11 / 2017
MED A JEHO VYUŽITÍ

MED A JEHO VYUŽITÍ

více
22 / 11 / 2017
DOKTOR JABLKO: Proč pěstovat jablka

DOKTOR JABLKO: Proč pěstovat jablka

více
16 / 11 / 2017
ŠTÍTNA ŽLÁZA = ZÁKLAD VŠEHO

ŠTÍTNA ŽLÁZA = ZÁKLAD VŠEHO

více
14 / 11 / 2017
ZDRAVÉ PODZIMNÍ PLODY A JEJICH VYUŽITÍ

ZDRAVÉ PODZIMNÍ PLODY A JEJICH VYUŽITÍ

více
2 / 11 / 2017
Malebné podzimní Lázně Mšené

Malebné podzimní Lázně Mšené

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace