Lactovit: obranný štít pleti

ZDRAVÍ  |  DISKUSE (0)
20 / 10 / 2014
Lactovit: obranný štít pleti

Stejně jako cizí nájezdníci ve středověku devastovali města, devastují okolní vlivy, jako je slunce, střídající se teploty, mráz nebo smog, vaši pokožku. I ona potřebuje ochranný štít, který jí umožní bránit se. Řada produktů Lactovit Activit stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky a tím pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou.

Aby byla kůže dostatečně odolná, silná a „vyzbrojená“ do každodenního boje, přichází tělová kosmetika Lactovit s řadou produktů Activit, která využívá blahodárných vlastností mléka a mléčných složek pro podporu obranyschopnosti. Negativní okolní vlivy, ale také stres či fyzická zátěž, jsou faktory, které mohou ovlivnit narušení přirozené mikroflóry pokožky. Pleť je dehydratovaná, napnutá, vypadá nezdravě, a často se objevují barevné skvrny. Tělová kosmetika Lactovit Activit je obohacena o L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy, udržuje buněčnou vitalitu a podporuje obranyschopnost pokožky.

Pleť si tak udrží přirozené zdraví, a bude chráněná po celý den. Mléčné proteiny zajišťují kvalitní výživu kožních buněk a pokožku přirozeně hydratují. Vitamin A podporuje výstavbu buněk a jejich regeneraci a pomáhá redukovat nadměrnou produkci kožního mazu. Vitaminy skupiny B zklidňují pokožku a zajišťují její rovnováhu, pomáhají redukovat zvýšenou mastnotu i šupinatění. Vitamin C je všeobecně známý jako jeden ze silných antioxidantů. Chrání pokožku před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje proces tvorby vrásek.Sprchový gel  Lactovit Activit je obohacen o mléčné proteiny, vitamíny a L.Casei F pro podporu imunity pokožky, její hydrataci a zdraví. Příjemná vůně osvěží a dodá energii. Působením blahodárných vlastností mléčných složek zajišťuje pokožce optimální péči.  Tělové mléko Lactovit Activit s přídavkem L.Casei F hydratuje pokožku do hloubky a chrání ji zevnitř, regeneruje a posiluje kožní mikroflóru, která udržuje přirozenou imunitu. Díky velmi lehké struktuře se snadno vstřebává a pokožka po aplikaci nelepí.

Více informací naleznete na www.lactovit.cz.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

28 / 10 / 2016
Zelená lékárna: KALISIE VOŇAVÁ

Zelená lékárna: KALISIE VOŇAVÁ

více
24 / 10 / 2016
SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

více
22 / 10 / 2016
POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

více
11 / 10 / 2016
Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

více
5 / 10 / 2016
Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

více
29 / 9 / 2016
Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace