Dormeo Air: nová řada unikátních matrací

ZDRAVÍ  |  DISKUSE (0)
15 / 07 / 2014
Dormeo Air: nová řada unikátních matrací

Značka Dormeo přichází na trh s největší inovací v oblasti spánkové technologie za posledních dvacet let. Unikátní technologie pěnových pružin Octaspring, které v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti paměťové pěny a pružin, umožňuje absolutní přizpůsobení matrace lidskému tělu - paměťové pružiny se dokáží přizpůsobit postavě, nevyvíjejí na tělo žádný tlak, nepřenášejí pohyby. Novou řadu matrací Dormeo Air s pěnovými pružinami Octaspring představuje špičková vodní slalomářka, dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová.

„Spánek patří k nejdůležitějším každodenním činnostem. Díky němu mé tělo regeneruje, čerpá novou energii a připravuje se tak na všechny náročné úlohy dalšího dne. Výběr matrace Dormeo byl tou pravou volbou, “ tvrdí Štěpánka Hilgertová, která, také díky kvalitnímu spánku, dnes zvládá náročnou úlohu reprezentantky národního týmu, manažerky v rodinné firmě a v neposlední řadě péči o rodinu a domácnost.

Tajemství nové řady se skrývá v pružinách Octaspring, vyrobených z paměťové pěny, která je ve spánkové technologii mimořádně oblíbené. Pěna totiž rovnoměrně rozkládá tlak na celé tělo, přizpůsobí se jeho tvaru a po uvolnění tlaku se vrátí na původní místo. Je nenahraditelnou součástí jádra kvalitních matrací. Jedině značka Dormeo však přišla s převratnou myšlenkou zkombinovat ji s tradičními pružinami. Výsledkem je unikátní pěnová pružina, která v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti obou materiálů. 

Matrace Dormeo Air jsou charakteristické 3D–přizpůsobivostí, což znamená, že pěna Octaspring se v matraci pohybuje ve třech dimenzích. Pěna je také perforovaná a prodyšná, což matraci zabezpečuje kvalitní ventilaci, tři různě tvrdé zóny jsou na míru přizpůsobené jednotlivým částem těla. Paměťové pružiny se dokáží přizpůsobit postavě, nevyvíjejí na tělo žádný tlak, nepřenášejí pohyby a vytvářejí tak ideální podmínky pro ničím nerušený spánek. 

Uvedenou matraci testovali vědci z německého renomovaného institutu TÜV. Certifikovali ji jako šestkrát prodyšnější - díky jedinečnému jádru z pružin Octaspring a systému AirX po stranách matrace, který zajišťuje ještě lepší odvětrávání.

Technologie pružin Octaspring matrací Dormeo, která využívá vlastnosti paměťové pěny, už stihla získat mnohá ocenění. V současnosti je držitelkou prestižní mezinárodní designérské ceny Red Dot Design Awards 2009, získala ocenění Interior Innovation Award 2013, Era Moxie Awards 2012 či cenu magazínu Furniture Today.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

24 / 10 / 2016
SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

SOUTĚŽ o o 4 krabičky tyčinek FlapJack!

více
22 / 10 / 2016
POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

POZNEJTE PŘÍČINY BOLAVÝCH KLOUBŮ

více
11 / 10 / 2016
Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

Zdraví ze zahrady: OŘECHY A OŘÍŠKY Z DOMÁCÍ PRODUKCE

více
5 / 10 / 2016
Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

Jak na bolavé klouby: MAZÁNÍ A VÝŽIVA

více
29 / 9 / 2016
Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

Lék ze zahrady: KOTVIČNÍK ZEMNÍ – LÉČIVÝ PLEVEL

více
14 / 9 / 2016
Trápí vás bolavé klouby? Jak na ně – pohyb ano, či ne?

Trápí vás bolavé klouby? Jak na ně – pohyb ano, či ne?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace