Už nepokukuji po oknech sousedů

ZAHRADA  |  DISKUSE (0)
21 / 05 / 2013
Už nepokukuji po oknech sousedů

Jsme pokojná ulice, plná menších rodinných domků. Všichni se už nějakou dobu známe a většinou se docela dobře snášíme. Na své sousedy si nemohu stěžovat.

Jsou to fajn lidé, občas si vzájemně vypomůžeme, občas něco společně oslavíme a navíc musím přiznat, že mi dělá dobře, že mi každý rok chválili moje rozkvetlé truhlíky. Před rokem se do naší ulice přistěhovali noví sousedé. Vycházeli jsme spolu dobře. Ovšem nastalo jaro a pak léto a já pochopila, že moje truhlíky ten rok nikdo nebude opěvovat.

BiocinBylo to něco neuvěřitelného, z oken nových sousedů se pnuly obrovské rozkvetlé girlandy pestrobarevných muškátů, vedle kterých ty mé vypadaly jako chudé příbuzné. Trochu mě to užíralo. S postupujícím létem byly květiny krásnější a více a více nakvetlé. Koncem prázdnin jsme společně s několika sousedy z ulice grilovali, a tak přišlo na přetřes i téma nejkrásnějších truhlíků. Nevydržela jsem to a napřímo jsem to novým sousedům řekla. „Dokud jste tu nebyli Vy, měli jsme nejhezčí truhlíky v celé ulici, ale teď?“ Usmáli se a prozradili mi svůj tip, a já se teď s vámi o něj podělím.

Fígl je v koncetrátu, který se nazývá Biocin. Na těchto stránkách naleznete podrobné informace www.biocin.cz. Pokusím se to vysvětlit, jak jsem to pochopila já. Biocin je koncentrát z jakési velmi cizokrajné rostliny, která se jmenuje taro. Tento koncentrát umožňuje rostlinkám vytvořit lepší kořenový systém a tak lépe přijímají živiny. Není tedy divu, že jsou silnější. Mrkněte na tyto dvě papriky, které jsem letos zasadila. Vypěstovala jsem je ze semínka, jednu jsem tak jednou za týden až dva zalila naředěným Bicinem a druhou normálně vodou.

-red-

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

21 / 10 / 2016
PÉČE O HORTENZIE PŘED ZIMOU

PÉČE O HORTENZIE PŘED ZIMOU

více
18 / 10 / 2016
ČESNEK – ZELENINA, LÉK I KOŘENÍ

ČESNEK – ZELENINA, LÉK I KOŘENÍ

více
15 / 10 / 2016
FÍKOVNÍK SMOKVOŇ

FÍKOVNÍK SMOKVOŇ

více
13 / 10 / 2016
JAK SE ZBAVIT NECHTĚNÝCH MYŠÍ A POTKANŮ?

JAK SE ZBAVIT NECHTĚNÝCH MYŠÍ A POTKANŮ?

více
8 / 10 / 2016
CO MŮŽETE UDĚLAT NA PODZIM, NEODKLÁDEJTE NA JARO!

CO MŮŽETE UDĚLAT NA PODZIM, NEODKLÁDEJTE NA JARO!

více
7 / 10 / 2016
JAK HLUBOKO VYSAZOVAT CIBULOVINY?

JAK HLUBOKO VYSAZOVAT CIBULOVINY?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace