Bezpečný povrch u bazénu – koupání bez rizika uklouznutí

ZAHRADA  |  DISKUSE (0)
04 / 07 / 2016
Bezpečný povrch u bazénu – koupání bez rizika uklouznutí

Léto již je tu a s ním i počátek koupací sezóny. V případě, že se chystáte pořídit si bazén či renovovat jeho okolí, neměli byste při výběru povrchů opomíjet bezpečnost. Především pokud máte děti – uklouznutí u bazénu je u nich totiž nejčastějším letním úrazem. Jestli chcete riziko nejrůznějších naraženin horních i dolních končetin eliminovat, nestačí vybírat pouze neklouzavé materiály, ale rovněž mít vyřešený dostatečný odtok vody. Jedině tak lze zamezit vzniku nebezpečných kaluží. Povrchem, který obě tyto vlastnosti spňuje je kamínkový koberec TopStone. Jeho předností je navíc přírodní vzhled a snadná pokládka.

Lehce čistitelná a hygienická podlaha

Během pokládky kamenného koberce jsou malé říční oblázky smíchány s pryskyřicí, podlaha je tak velmi příjemná na bosou nohu a navíc nechladí. Pojivo v podobě pryskyřice je naprosto zdravotně nezávadné, hygienické, neobsahuje toxické nonylfenoly a neškodí přírodě ani vodním zdrojům.

Kamenný koberec je odolný vůči nečistotám, solím a výborně se udržuje pouze smytím deštěm nebo proudem vody z hadice či vysokotlakého čističe.

Snadná pokládka

Jednou z mnoha výhod kamenného koberce je snadná a rychlá pokládka, kterou bez obtíží zvládne každý kutil. Povrch TopStone lze bez problémů přizpůsobit různým tvarům i podkladům – ať již jde o nový nebo starý beton, kámen, anhydrid, asfalt či dlažbu. Překážkou nejsou ani svislé plochy, na nichž lze povrch aplikovat i bez nutnosti realizace bednění.

Projít se po nové ploše budete moci po 24 hodinách a plně ji zatížit za 7 dní. Malý technologický unikát představuje rychlost aplikace systému TopStone na nově vytvořený beton. Pokud je beton kvalitně udělaný a má odpovídající zbytkovou vlkost, nemusíte čekat na jeho „vyzrání“ 21 dní, ale už po 5 dnech můžete bez obav začít s pokládkou.

Design na míru

Pevný základ systému TopStone spočívá v drobných říčních kamíncích různých barev a velikostí, které pochází z oblasti Dunaje. Pokud toužíte po mramoru, nabízí TopStone i řešení s drceným italským mramorem. Kamenný koberec můžete vybírat z 15 barevných provedení mramorových kamínků a z 9 odstínů říčních kamínků. Povrch okolo bazénu tak lehce barevně sladíte s vaším domem nebo s terasou.

ZDROJ: PR článek společnosti TOPSTONE

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

24 / 10 / 2016
NEJBAREVNĚJŠÍCH DŘEVIN PODZIMU

NEJBAREVNĚJŠÍCH DŘEVIN PODZIMU

více
21 / 10 / 2016
PÉČE O HORTENZIE PŘED ZIMOU

PÉČE O HORTENZIE PŘED ZIMOU

více
18 / 10 / 2016
ČESNEK – ZELENINA, LÉK I KOŘENÍ

ČESNEK – ZELENINA, LÉK I KOŘENÍ

více
15 / 10 / 2016
FÍKOVNÍK SMOKVOŇ

FÍKOVNÍK SMOKVOŇ

více
13 / 10 / 2016
JAK SE ZBAVIT NECHTĚNÝCH MYŠÍ A POTKANŮ?

JAK SE ZBAVIT NECHTĚNÝCH MYŠÍ A POTKANŮ?

více
8 / 10 / 2016
CO MŮŽETE UDĚLAT NA PODZIM, NEODKLÁDEJTE NA JARO!

CO MŮŽETE UDĚLAT NA PODZIM, NEODKLÁDEJTE NA JARO!

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace