Tuňák Rio Mare s ostřejší chutí

VAŘENÍ  |  DISKUSE (0)
12 / 09 / 2014
Tuňák Rio Mare s ostřejší chutí

Milovníci kvalitního tuňáka a pikantních chutí si nově pochutnají na ostré novince od Rio Mare. Novinka v olivovém oleji s chilli papričkou obsahuje chutného a lahodného tuňáka, čistý olivový olej se zrnky mořské soli a kousky pikantních chilli papriček.

Rio Mare v olivovém oleji s chilli papričkou je tuňák tradiční vysoké kvality, bez konzervačních látek a obohacený o pikantní chuťový zážitek. „Vyšli jsme vstříc spotřebitelům, kteří mají rádi ostřejší chutě,“ říká marketing manager značky Rio Mare Pavel Kmínek. S ostrou novinkou od Rio Mare připravíte rozmanité omáčky na těstoviny kombinované se zeleninou, skvěle chutná samotný s teplými těstovinami nebo jen s pečivem.

Pro pikantní pochoutku používá produkt tuňáka pruhovaného, který patří mezi nejvýznamnější druhy tuňáka. Žije v tropických a mírných vodách všech oceánů a ve Středozemním moři. Má světle červené chutné maso, střední kompaktnost i obsah tuku.

Tuňákové maso je chutné, zdravé a lehce stravitelné. Najdeme v něm tzv. esenciální bílkoviny, které jsou důležité pro růst a regeneraci tkání a lidský organismus je snadno zpracuje. Díky obsahu nenasycených tuků nezvyšuje hladinu cholesterolu. 100 g tuňáka pokryje celodenní potřebu vitamínu B12 a 50 % denní dávky vitamínu B3 (vitamín PP).

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

20 / 10 / 2016
PIKANTNÍ ČESNEK S CHILLI PAPRIČKAMI

PIKANTNÍ ČESNEK S CHILLI PAPRIČKAMI

více
16 / 10 / 2016
BIFTEK S PEPŘOVOU OMÁČKOU

BIFTEK S PEPŘOVOU OMÁČKOU

více
12 / 10 / 2016
PODZIM PŘEJE KAŠTANŮM

PODZIM PŘEJE KAŠTANŮM

více
10 / 10 / 2016
RECEPT NA DOMÁCÍ OŘECHOVÝ LIKÉR

RECEPT NA DOMÁCÍ OŘECHOVÝ LIKÉR

více
9 / 10 / 2016
Tip na nedělní oběd: VEPŘOVÉ  ROLÁDKY S PESTEM

Tip na nedělní oběd: VEPŘOVÉ ROLÁDKY S PESTEM

více
6 / 10 / 2016
O zamilované králičí paštice

O zamilované králičí paštice

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace