Vyřeš to jednoduše, přilep to!

STAVBA  |  DISKUSE (0)
03 / 04 / 2012
Vyřeš to jednoduše, přilep to!

Před necelým měsícem jsme se přestěhovali. V novém bytě se vždy vyskytnou drobnosti, které nejsou dokončené, nebo které si chcete udělat jinak. Řekl jsem si, že tyto věci dokončím sám. Nejdříve jsem si potřeboval připravit nářadí, a proto jsem začal hledat vrtačku.

 

 

 

Patex_vodovzdornyTen, kdo se někdy stěhoval, ví moc dobře, jak náročné je najít nějakou věc, když nemáte ještě vše vybalené a roztříděné. Prošel jsem snad všechny krabice, ale vrtačka nikde. Pak můj pohled padl na krabici s lepidly. Vzpomněl jsem si, jak mi jedno z nich pomohlo při lepení podlahové lišty. Zkusím to. Popadl jsem Pattex Power Fix a pustil se do díla. První jsem přilepil stropní světlo, šlo to skvěle. Následovala menší polička, práh a nakonec věšák na kabáty. Byl jsem nadšený, vrtačku vlastně nepotřebuji, stačí mi Pattex. Všechno šlo rychle a snadno. Od rodiny jsem sklidil pochvalu. Manželka nechápala, jak jsem to tak rychle všechno zvládl a ještě bez vrtačky.

Petr, Brno

 

Také potřebujete přilepit podlahovou lištu, světlo, věšák nebo poličku?

PattexPomůže vám Pattex Power Fix - montážní lepidlo s vlastní spouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout spoušť a pohodlně nanášet lepidlo. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou vhodná i k lepení těžkých předmětů. Lepidlem Pattex Power Fix se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo spolehlivě lepí různé materiály jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět okamžitě drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na stěny či strop.

Značka Pattex dodává na trh velké množství montážních lepidel, ze široké škály si můžete vybrat i variantu pro lepení venku ve vlhkém či dokonce vysloveně mokrém prostředí. Jedná se o Pattex Total Fix Vodovzdorný PL70. Pomůže vám spolehlivě slepit okap, přilepit kryt na venkovní sloupek plotu, nebo upevnit jmenovku na branku. Je určen k lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou počáteční pevností. Vytváří trvale flexibilní a odolný spoj s materiály jako je cihla, beton, keramika, kámen, dřevo, kov, sklo, plasty atd.

Více informací naleznete na www.pattex.cz

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

21 / 10 / 2016
Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby

Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby

více
20 / 10 / 2016
Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMROLL!

Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMR...

více
19 / 10 / 2016
Krbová kamna pro nízkoenergetické stavby

Krbová kamna pro nízkoenergetické stavby

více
18 / 10 / 2016
Deset doporučení pro správně zateplenou střechu

Deset doporučení pro správně zateplenou střechu

více
14 / 10 / 2016
Podrobný návod: KAMENNÝ ALTÁN S GRILEM

Podrobný návod: KAMENNÝ ALTÁN S GRILEM

více
14 / 10 / 2016
Jak na snadné a rychlé zdění i omítání?

Jak na snadné a rychlé zdění i omítání?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace