Vodoměrná šachta Aquion Danwell

STAVBA  |  DISKUSE (1)
27 / 07 / 2011
Vodoměrná šachta Aquion Danwell

Provozně ověřená tepelně izolovaná šachta s malým rozměrem je vhodná pro umístění vodoměru na vodovodní přípojce. Potrubí je možné přivést z libovolné hloubky. Díky tomu je vodoměr v bezpečí. Zároveň je dobře přístupný. Vodoměrná souprava v šachtě umožňuje instalovat běžně používané rozměry vodoměrů.

Stavíte-li novou nebo rekonstruujete-li stávající vodovodní přípojku, použijte s výhodou vodoměrnou šachtu Aquion Danwell.

souprava RadvanŠachta je provozně vyzkoušená i v nejtvrdších klimatických podmínkách jako je například Skandinávie. Je vhodná pro celé území České Republiky. Vhledem k použití tepelně izolačního poklopu je šachta pevně uzavřená a díky tomu také zabezpečená proti nízkým teplotám. Tloušťka izolace v poklopu odpovídá 174 mm minerální vlny. Z boku je šachta izolovaná do hloubky 70 cm.

řez šachtouMalé rozměry šachty se příznivě projeví na objemu zemních prací. Šachtu nainstalujete do rozšířeného výkopu pro potrubí na deseticentimetrový štěrkový polštář. Průměr šachty je 500 mm. Pro instalaci potřebujete výkop minimálně 700 mm široký.

Konstrukce šachty umožňuje napojit vodovodní potrubí z libovolné hloubky. Díky tomu můžete ponechat potrubí přípojky s krytím 150 cm, což je ve většině případů bezpečná nezámrzná hloubka. Tak budete mít dobře tepelně zajištěnou jak šachtu s vodoměrem, tak potrubí vodovodní přípojky.

Do šachty můžete namontovat v podstatě libovolný běžně dodávaný vodoměr do stavební délky 190 mm. Díky tomu šachta vyhoví požadavkům a standardům všech českých provozovatelů vodovodů. Na zakázku vyrábíme speciální vodoměrné soupravy, například pro vodoměry délky 225 mm, pro dva samostatné vodoměry nebo pro jeden hlavní a jeden podružný vodoměr. Instalace vodoměrné soupravy v šachtě je fixní. To zajišťuje její vysokou životnost.

soupravaPokud plánujete výstavbu vodovodní přípojky a potřebujete její projekt, můžete se na nás obrátit. Při současném objednání projektu a vodoměrné šachty Vám poskytneme slevu na šachtu.

Pro více informací navštivte prosím www.aquion.cz nebo volejte telefonní číslo společnosti Aquion, s.r.o. 724 304 009.

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

21 / 10 / 2016
Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby

Rigips otevřel stálou Školu suché výstavby

více
20 / 10 / 2016
Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMROLL!

Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMR...

více
19 / 10 / 2016
Krbová kamna pro nízkoenergetické stavby

Krbová kamna pro nízkoenergetické stavby

více
18 / 10 / 2016
Deset doporučení pro správně zateplenou střechu

Deset doporučení pro správně zateplenou střechu

více
14 / 10 / 2016
Podrobný návod: KAMENNÝ ALTÁN S GRILEM

Podrobný návod: KAMENNÝ ALTÁN S GRILEM

více
14 / 10 / 2016
Jak na snadné a rychlé zdění i omítání?

Jak na snadné a rychlé zdění i omítání?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace