O nás

Recepty prima nápadů

Časopis Recepty prima nápadů je celobarevný měsíčník, zaměřený především na volný čas a hoby, který klade hlavní důraz na dům, byt a zahradu. Přináší informace, rady, tipy a nápady včetně nejnovějších trendů z oborů staveb, rekonstrukcí a renovací, zařizování interiérů a dekorace. V oboru zahradnictví informuje o nových postupech v pěstitelství, přibližuje čtenářům žádané a oblíbené novinky nejen v sortimentu okrasných a užitkových rostlin, ale i v oboru zahradní techniky. Kromě zajímavých nápadů odborníků, známých osobností a samozřejmě i čtenářů obsahuje rubriky věnované také bytovým doplňkům, kutilství, chalupaření, domácím miláčkům, vaření a zdraví. Časopis volně navazuje a úzce spolupracuje s televizním pořadem Receptář prima nápadů ve smyslu redakční spolupráce i propagace. Obsahově rozvíjí stěžejní téma či několik témat televizního pořadu, přičemž v televizním Receptáři prima nápadů se objevují verbální i vizuální zmínky a odkazy na magazín.

Seznam prodejních míst

Kontakty

JAGA Media, s. r. o.

Pražská 1279/18 102 00 Praha 10

tel.: 267 219 346, fax: 267219 347

IČO: 27076695

DIČ: CZ27076695

 

Vedení vydavatelství

Vladimír Brutovský

tel: +420 777 284 680


Produkce

Adéla Bartíková

tel: + 420 267 219 346

 

Distribuce

Hana Petržilková

tel.: +420 267 219 354

 

Produktový manažer

Markéta Šimoníčková

tel.: +420 775 284 686

Partneři

ABUS

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924. V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

AGADOS

Agados s.r.o. je v současné době jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 (celková hmotnost přívěsů do 750 kg a do 3 500 kg) a přední výrobce v České republice. Firma je prostřednictvím svých poboček a dealerů zastoupena ve většině evropských států a po území České republiky.

AgroBio Opava

Již 21 let patří k nejvýznamnějším společnostem na českém trhu v oblasti výroby a prodeje malospotřebitelského balení produktů pro dům a zahradu určených především pro zahrádkáře a drobné zemědělce

Bayer Garden

Bayer je inovativní firma zaměřená na oblast výzkumu a vývoje, která působí již 150 let na trhu, po celém světě. V České republice je divize Bayer Garden v rámci prodeje produktů pro výživu a ochranu rostlin na 1. místě.

BG Technik CS - divize Honda motorové stroje

Společnost BG Technik zastupuje v ČR jednoho z největších světových hráčů v zahradní technice - firmu Honda. Výrobky jsou známé svojí snadnou obsluhou a přívětivostí k životnímu prostředí. Do sortimentu patří kromě sekaček na trávu také zahradní traktory, křovinořezy nebo vysoce moderní sněhové frézy.

BÍLÉ PLUS

Projekt Bílé plus je projektem Agrární komory ČR a je financován z prostředků Evropské unie a České republiky. Do projektu je zároveň zapojena Slovenská polnohospodářská a potravinářská komora. Spotřeba mléka a mléčných výrobku od roku 1989 v dlouhodobém horizontu klesá. Cílem projektu Bílé plus je zvýšit spotřebu mléka a mléčných výrobků u všech skupin populace České republiky.

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky vznikl v roce 1995 na základě dobrovolného sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v oborech klempíř, pokrývač a tesař. Hlavním motivem pro založení tohoto cechu bylo přání pozvednout tato řemesla na úroveň, kterou si zasluhují. Každý si jistě uvědomuje, že rčení „střecha nad hlavou „ znamená pro člověka nejen nějakou konstrukci, ale také jistotu kvalitního bydlení pro jeho rodinu a tím jednu ze základních životních jistot. Hlavním mottem Cechu KPT ČR je zásada slušného a čestného chování v podnikání, profesní zdatnost a zásada etiky , tímto mottem se musí řídit všichni naši členové neboť tyto zásady jsou zakotveny ve Stanovách Cechu KPT ČR.

CIUR

Již na samém počátku 90. let se akcionáři firmy CIUR a.s. dohodli o uskutečnění záměru na vybudování linky na výrobu vláken zpětnou recyklací sběrového papíru a to suchým způsobem rozvlákňování. Po vyhodnocení výhodnosti jednotlivých technologií padlo rozhodnutí o nákupu výrobní licence i technologie na firmu z kanadského Toronta Climatizer Insulation. Tato firma již podobný způsob výroby zavedla v roce 1977 a proto využití jejích zkušeností v Evropě bylo přínosem, který přispěl k rychlému rozvoji a uplatnění výrobků na trhu. Původ výrobku a licenční smlouva vedl rovněž k používání shodného znaku a názvu pro stěžejní výrobek - tepelnou a akustickou izolaci CLIMATIZER PLUS.

DAKR

DAKR vznikl a zahájil svou činnost v nejskromnějších podmínkách v rodinném domku v březnu roku 1990 jako sdružení fyzických osob, v roce 1991 došlo k přeměně na s.r.o.. V současnosti má firma 50 zaměstnanců a orientuje se na výrobu jedno i víceúčelových strojů pro údržbu travnatých ploch a komunikací. Výrobní závod je situován v Hranicích na Moravě.

GARLAND

Společnost GARLAND distributor, s.r.o. byla založena v r. 1993.. Prudký rozvoj a růst společnosti zapříčinil, že se brzy dostala do hledáčku i dalších světových a evropských producentů. Postupem času tak získala zastoupení společností, jako jsou Scheppach/Woodster, Elpumps, Homelite/RYOBI, DWT, Sandrigarden, GTM Professional, Silky, Greenworks, Palram nebo Biocin, takže dnes Vám může prostřednictvím nejširší prodejní sítě v ČR nabídnout takřka kompletní sortiment zahradní techniky a elektrického nářadí.

Henkel

Pattex, značka lepidel skupiny Henkel s dlouholetou historií a širokým portfoliem, kladla vždy na první místo kvalitu svých výrobků. Každý rok Pattex přináší svým uživatelům z řad odborníků, kutilů a veřejnosti novinky a inovace, které umožňují pohodlnější a rychlejší aplikaci, větší sílu lepeného spoje a vyšší odolnost vůči zátěži i vůči prostředí.

Holman - šlechtění a semenářství okurek

Firma byla založena v roce 1991 Ing. Bohuslavem Holmanem a zabývá se šlechtěním a semenářstvím okurek, především nakladaček a salátovek pro pole i folníky. Vyšlechtěné hybridní odrůdy jsou vhodné pro klimatické podmínky střední a východní Evropy.

HORMANN

Společnost Hörmann ČR s.r.o. působí v České republice jako dceřiná společnost Hörmann KG od roku 1998. V roce 2003 bylo vystavěno vlastní zastoupení ve formě skladu o velikosti 3300 m2 s přilehlými kancelářskými prostory. Zlepšení dodavatelského servisu, zkrácení dodacích lhůt, zvýšení skladového předzásobení v novém centrálním skladu Středokluky vedlo k prudkému nárůstu prodejů v České republice.

KÁMEN KwR KOVÁŘ

Jeden z největších domácích producentů plotových řešení pro náročného zákazníka. Můžete vybírat z pěti základních řad, přičemž systémy lze různě nakombinovat s rozličnými doplňky. Centrála firmy se nachází v Hošťálkové nedaleko Vsetína.

KNAUF

Společnost KNAUF Praha s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice. Výroba sádrokartonových desek je zařazena do ekologického programu, který významným způsobem přispívá ke zlepšení životního prostředí. Firma distribuuje na trh v také příslušenství nezbytné k realizaci jednotlivých systémů příček, podhledů a podlah, ale také tzv.hobby program, tzn. širokou škálu výrobků stavební chemie. Dominantní postavení si KNAUF udržuje také na trhu suchých maltových směsí.

MAXITHERM

Maxitherm je produkt, představující ideální řešení pro ty, kteří hledají antikondenzační a termoizolační nátěry v jednom. Výrobky značky Maxitherm značně převyšují konkurenci svými vlastnostmi a velmi dobře nastavenou cenou. Výrobcem je společnost Microterm Color.

PVA Letňany

Pražský veletržní areál je známý pořádáním věhlasných veletržních akcí, které každoročně navštěvuje mnoho desítek tisíc návštěvníků. K nejvíce známým patří veletrhy For Arch, For Garden nebo For Therm.

STIGA

GGP Czech Republic je od roku 1996 výhradním dovozcem značky STIGA pro Českou Republiku. Do sortimentu značky patří nejen vynikající modely rotačních sekaček a zahradních traktůrků, ale také křovinořezy, motorové pily a vysoce kvalitní sněhové frézy. Značka je známá použitím nejmodernějších výrobních postupů a líbivého designu. Stroje si oblíbí každoročně mnoho tisíc nových spokojených uživatelů.

SUBIO EKO

Patří k předním českým dodavatelům užitečných bakterií a enzymů pro dům a zahradu. Mikroorganismy obsažené v přípravcích pomohou s rozkladem organických usazenin v septicích, jímkách nebo jezírkách.

Subtropické zahradnictví Kruh

Zahradnictví Kruh bylo založeno již v roce 1976. V současné době funguje nejen jako velmi vyhledávané internetové zahradnictví, ale i jako zahradnictví, kde si můžete rostliny vybrat přímo ve sklenících nebo produkčních plochách.

VARI

Tradiční a přední český výrobce jednoúčelových strojů na sečení vysoké trávy a stavebnicového systému pro zahrádkáře i profesionály. Do sortimentu neodmyslitelně patří i hydraulické štípače. Výrobní závod se nachází v Libici nad Cidlinou.

Výstaviště České Budějovice

Akciová společnost Výstaviště České Budějovice a. s. patří již po řadu let mezi přední organizátory výstav a veletrhů v České republice. Organizování veletrhů a výstav, realizace externích zakázek, nabídka komplexních reklamních služeb klientům v jihočeském regionu, v České republice i dalších zemích Evropy jsou základní nosné programy akciové společnosti, jejímž posláním je jednak tyto aktivity nadále rozšiřovat a zkvalitňovat a zároveň svojí činností napomáhat rozvoji výstavnictví v České republice a upevňovat si v něm své přední postavení.

V-Garden

Významná česká firma v rámci dovozu produktů pro dům a zahradu. Obchodně a servisně zastupuje firmy takového formátu, jako jsou Active s.r.l., Weibang Garden Machines nebo HealthLand.

YUKI

Od roku 2002 se stala Pyramida Průhonice s.r.o. výhradním dovozcem motocyklů značky YUKI. V široké nabídce motocyklů, skútrů i čtyřkolek za přijatelné ceny, si vybere jedno nebo dvoustopý stroj každý zákazník. Součástí firmy je i logistické zázemí v obci Strančice, kde se nachází veškeré sklady motocyklů a náhradních dílů.

REKLAMA
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace