Dveře HANÁK vám otevřou cestu ke krásnému a stylovému interiéru

INTERIÉR  |  DISKUSE (0)
02 / 07 / 2014
Dveře HANÁK vám  otevřou cestu ke krásnému  a stylovému interiéru

Součástí portfolia nábytku, který vyrábí a prodává renomovaný český výrobce HANÁK, jsou nově také exkluzivní interiérové dveře. Zákazníci se nemusí omezovat v představách, jak by měly jejich ideální dveře vypadat. Vybrat si mohou typ, materiál, velikost, povrchovou úpravu i barvu. A kdo by potřeboval s výběrem poradit, tomu „ušije“ dveře na míru profesionální obsluha v interiérovém studiu HANÁK FORUM v obchodní zóně Průhonice.

„Jednotlivé modelové řady designových dveří naší společnosti HANÁK NÁBYTEK jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vyhovovaly požadavkům každého klienta a pomohly mu vytvořit stylový a harmonicky sladěný interiér,“ říká ředitel interiérového studia HANÁK FORUM Tomáš Vlček. A výběr je skutečně obrovský – ať už potřebujete do bytu, domu či kanceláří dveře plné, prosklené nebo celoskleněné, jedno či dvoukřídlé, s lakovanou anebo dýhovou povrchovou úpravou. Dveře se vyrábějí s výškou křídla od 1,97 až po 2,5 metru. Záleží také na velikosti prostoru, který mají dveře při otevření zabírat. Účelné posuvné dveře ušetří místo, a navíc zaujmou výrazným designem.Chytré dveře

Otevíravé dveře HANÁK se vyrábějí v tzv. bezfalcovém provedení. Znamená to, že dveřní křídlo nepřečnívá přes zárubeň jako u klasických dveří, ale je v obložkové zárubni zapuštěné. Dveře jsou tak se zárubní v jedné rovině. K pocitu hladkosti a čistoty dveří přispívají i speciální skryté dveřní závěsy, tedy jakési neviditelné panty, které vůbec nevystupují do prostoru. Zvláště u velmi často používaných dveří oceníte hladké a tiché zavírání. To vám zaručí magnetický zámek se stavitelným protiplechem zabudovaným v zárubni. Střelka zámku je po otevření v líci zámku a zpět ji vtáhne magnet, až když dveře zavřete. Příjemnou vychytávkou je také integrovaný dveřní práh, který opticky nijak neomezuje a aktivuje se až při zavření dveří.

Žádné kompromisy, požadujte tu nejlepší kvalitu

Z dalších technologických novinek se při výrobě dveří používá unikátní konstrukce dveřních křídel i zárubní. To zaručuje vysokou estetickou úroveň a odolnost proti deformacím. Dveře jsou lakovány roboticky na moderních linkách, díky čemuž lze dosáhnout i vysokého stupně lesku. Kvůli používání speciálních laků jsou tyto dveře odolné proti vlhkosti a teplotám až 500 stupňů. Třešničkou na dortu je zcela jistě i možnost sjednotit kliky od dveří a použité kování na nábytku v celé místnosti.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

19 / 10 / 2016
Návštěva u rodiny výtvarníků: NOEMOVA ARCHA

Návštěva u rodiny výtvarníků: NOEMOVA ARCHA

více
6 / 10 / 2016
STOLEK BEZ JEDINÉHO ŠROUBU krok za krokem

STOLEK BEZ JEDINÉHO ŠROUBU krok za krokem

více
30 / 9 / 2016
Stylová kuchyň: PROVENSÁLSKO V KUCHYNI

Stylová kuchyň: PROVENSÁLSKO V KUCHYNI

více
20 / 9 / 2016
Proměna kuchyně: Jak vyrobit kartáčovaná dvířka

Proměna kuchyně: Jak vyrobit kartáčovaná dvířka

více
10 / 9 / 2016
BYDLENÍ V OBJETÍ PŘÍRODY: DŘEVĚNKA NOVĚ

BYDLENÍ V OBJETÍ PŘÍRODY: DŘEVĚNKA NOVĚ

více
6 / 9 / 2016
Originální dekorace krok za krokem: Stojánek na fotky

Originální dekorace krok za krokem: Stojánek na fotky

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace