Moduly GROHE SPA F-digital Deluxe: pro stylovou relaxaci

INTERIÉR  |  DISKUSE (0)
09 / 06 / 2014
Moduly GROHE SPA F-digital Deluxe: pro stylovou relaxaci

Vypustit celodenní stres a najít vnitřní rovnováhu a klid nemusí být nutně podmíněno cestou do lázní. I domácí koupelna může být zdrojem energie a pramenem inspirací. I doma lze vytvořit prostor pro potěchu všech smyslů, kde si vychutnáte tropický déšť v závoji jemné páry i proměnlivých světel a atmosférických zvuků. Přesně to totiž nabízejí moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe. Kombinované instalace horních i bočních sprch, světelné a ozvučovací techniky poskytují úžasný lázeňský prožitek. Kdysi standardní koupelna se snadno promění v oázu blaha, relaxace a osvěžení.

Představte si, že si po probuzení dopřejete stimulující dešťovou sprchu za zvuků svého oblíbeného alba. Nebo na sklonku dne spláchnete napětí zklidňující parní lázní dokreslenou barevnými světly a jemnou klasickou hudbou. Čím náročnější je náš životní styl, tím více toužíme po úniku od každodenní dřiny. GROHE, klíčový dodavatel digitálního vybavení koupelen, nabízí vše, co potřebujete, abyste si takové útočiště zařídili v pohodlí vlastního domova.

Digitálně ovládané moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe pro náladové osvětlení, ozvučení a parní koupele lze instalovat v personalizovaných kombinacích dle osobních požadavků zákazníka. Splníme jakékoliv přání. Jemná mlha, či silný proud páry? Rihanna či Mozart? Sprchový kout zalitý sluneční žlutou, konejšivou zelenou, či energizující červenou? Každou funkci lze ovládat i kombinovat nezávisle, což umožňuje nespočet možností a programů. Výsledkem jsou pak osobité a osobní prožitky ze sprchy i lázeňského programu, které zklidní tělo i mysl a dodají energii.

Jednotlivé funkce modulu lze ovládat pomocí Apple iPodu, pro nějž dodáváme ultratenké pouzdro, které lze upevnit vně sprchy. Tento jedinečný systém ovládání lázeňského programu tak umožňuje ovládání jedním prstem, ať již jde o volbu světel, intenzitu páry, či programování hudby.

Společně s produkty řady GROHE F-digital a Grohtherm F lze dotvořit koupelnu, ve které souzní nejvyšší pohodlí i nejkvalitnější design. Ve které je největším potěšením odpočinout si od každodenní rutiny, spláchnout šeď dne a na pár vzácných okamžiků zapomenout na svět venku.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

14 / 12 / 2017
Úspěšná přestavba: Nenáročně a prakticky

Úspěšná přestavba: Nenáročně a prakticky

více
7 / 12 / 2017
JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT VÁNOČNÍ STROMEK?

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT VÁNOČNÍ STROMEK?

více
6 / 12 / 2017
Proměna: Obývací pokoj z polotovarů

Proměna: Obývací pokoj z polotovarů

více
6 / 12 / 2017
Jak efektně upravit stěny

Jak efektně upravit stěny

více
28 / 11 / 2017
Romantický industriál: Interiér navržený majitelem

Romantický industriál: Interiér navržený majitelem

více
23 / 11 / 2017
NA NÁVŠTĚVĚ: Chalupa pod lesem

NA NÁVŠTĚVĚ: Chalupa pod lesem

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace