Moderní barvy pro interiér

INTERIÉR  |  DISKUSE (0)
18 / 10 / 2017
Moderní barvy pro interiér

Chystáte se vymalovat váš byt nebo dům? Známý designér Ladislav Rendl nám poradí jakou barvu vybrat a jak vhodně kombinovat odstíny.

Jaké odstíny jsou trendy a jak je kombinovat?

Barvy a jejich tóny dokážou změnit celý dojem z interiéru a nesmíme se jich bát. Hlavně bych poradil, abyste se nikdy při zařizování vlastního bydlení neřídili a nesvazovali žádnými aktuálními trendy, ale vybírali dle vlastního vkusu, jedině tak bude pro vás domov domovem. Pamatujte, že je vhodné vždy kombinovat tmavé odstíny s těmi světlými a naopak. Pokud potřebujete ve výběru poradit, využijte katalog výrobce, kde můžete nabrat inspiraci přímo od designérů a podívat se na konkrétní kombinaci barev, které kupujete.

Zdroj: Katalog inspirací COLORLAK PROINTERIÉR COLOR&ELEGANT

Jakou vybrat barvu do interiéru?

Doporučuji vybrat moderní barvu, která nám zajistí vysokou kvalitu. A to estetickou a funkční. Kvalitní barva pro interiér má vysokou kryvost a vysokou odolnost proti oděru. Poznat kvalitní barvu jen podle obalu není snadné. Na odolnost proti oděru za mokra existuje dokonce oficiální norma ČSN 13300. Známkování je jako ve škole, 1- nejlepší, 5 – nejhorší/nedostatečné. Na trhu je spousta malířských barev se stupněm 5, ale velmi málo, které mají alespoň třídu 3. A podle požadavků na „omyvatelnost“ bychom měli volit výběr barvy. Z takového nátěru můžeme mokrým hadříkem snadno setřít nečistoty. Například řada PROINTERIÉR českého výrobce COLORLAK nabízí interiérové bílé barvy, barvy speciální, ale taky barevné natónované barvy v nejvyšší třídě odolnosti proti oděru za mokra. Nejčastěji se setkáváme se zašpiněnými místy kolem vypínačů, ale s takovou barvou není problém ze stěny setřít třeba i skvrny od kečupu, čokolády, ale i centropenu. Co se týče estetické kvality, tak nám taková barva díky kvalitním pigmentům zaručí stálost odstínů, časem tedy nebledne.

Řada PROINTERIÉR nabízí nyní celkem 10 výrobků, https://www.colorlak.cz/sortiment/malirske-natery.

Dále je zde samostatná řada malířských barev určených k tónování EKODUR, https://www.colorlak.cz/sortiment/barevne.

A vše je doplněno o nabídku penetrací a různých speciálních materiálů jako jsou ochranné nebo izolační nátěry. https://www.colorlak.cz/sortiment/ostatni

Věříme, že z této ucelené a široké nabídky malířských barev a materiálů si vybere každý, hobby uživatel i zkušený malíř profesionál.

ZDROJ: PR článek společnosti COLORLAK

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

12 / 4 / 2018
Malý byt s prvky Skandinávie a New Yorku

Malý byt s prvky Skandinávie a New Yorku

více
9 / 4 / 2018
Dokonalé splynutí exteriéru a interiéru

Dokonalé splynutí exteriéru a interiéru

více
27 / 3 / 2018
Rozmnožujeme pokojovky: Rozšiřte si zeleň v bytě o nové přírůstky

Rozmnožujeme pokojovky: Rozšiřte si zeleň v bytě o nové přírůstky

více
19 / 3 / 2018
Pokojové rostliny čistící vzduch

Pokojové rostliny čistící vzduch

více
13 / 3 / 2018
Hydroponie - pěstování květin ve vodě

Hydroponie - pěstování květin ve vodě

více
7 / 3 / 2018
Projekt nová koupelna aneb souboj vodních titánů

Projekt nová koupelna aneb souboj vodních titánů

více
REKLAMA
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace