Užijte si letošní vánoční pohodu beze stresu!

13 / 12 / 2014
Užijte si letošní vánoční pohodu beze stresu!

Máte rádi provoněnou domácnost, která vždy přispěje ke správné atmosféře rodinné pohody? Pak nepřehlédněte pravé americké svíčky značky Candle-lite, které nejenom nádherně voní, ale navíc jsou zcela bezpečné.

Právě nyní v zimním období, v čase předvánočním, si určitě vyberete některou z vůní, ať již jde například o smetanovou vanilkovou spirálu, která vás zaujme vůní teplého, dokonale upečeného máslového křehkého pečiva, politého cukrovou polevou a posypaného cukrem nebo o vůně různých koření, mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří skořice. Americký výrobce svíček, firma Candle-lite, má své počátky již v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati. Více než 170 let technických a praktických odborných znalostí poznáte na kvalitě každé svíčky této značky.

Svíčky Candle-lite mají také výrazně uklidňující a antistresový účinek, takže se hodí umístit nejenom do vašich kuchyní a obýváků, ale také například na recepci vaší firmy nebo do zasedacích místností. V nabídce oficiálního e-shopu www.candle-lite.cz najdete také vonné vosky do aromalamp, vůně z nich se šíří i větším prostorem daleko intenzivněji než v případě svíček.

Kromě bohaté nabídky atraktivních vůní jsou svíčky Candle-lite výjimečné také díky unikátní formuli vosku Candle-lite a typu knotu, jež zajišťují nízkou spotřebu vosku při hoření - vonné svíčky této značky tak mohou hořet až 66 hodin! Navíc na svíčky Candle-lite se můžete zcela spolehnout, protože výrobce vkládá pevné jádro z vonného vosku do středu svíčky tak, aby došlo ke správnému vystředění knotu - plamen se tak nikdy nedostane do kontaktu s bočními stěnami nádobky, čímž se snižuje možnost poškození.

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace