Obaly na knihy české ruční výroby: znáte Decente BB?

11 / 12 / 2014
Obaly na knihy české ruční výroby: znáte Decente BB?

Hledáte dárek, který je krásný a zároveň užitečný? Milují vaši blízcí knihy? Pak jsou ideální volbou ručně vyráběné obaly na knihy, které potěší každého vášnivého čtenáře.

Při navrhování a výrobě překrásných obalů na knihy je kladen důraz především na perfektní profesionální zpracování a výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny výrobky šijí zkušené švadleny. Jedinečný a originální vzhled každého obalu je zaručen pečlivým výběrem lícové a rubové látky. Pro svůj luxusní vzhled se upřednostňují vysoce kvalitní látky se zlatými tisky a zlatými konturami. Obaly jsou vyztuženy – díky tomu drží dokonalý tvar. Samozřejmostí je všitá záložka laděná do barvy vnitřní strany obalu. Každý obal je dárkově zabalen v celofánovém sáčku a opatřen štítkem Hand Made a návodem na údržbu.

V současnosti si můžete vybrat ze čtyř velikostí obalů – XS, S, M, L. Na Vánoce budou k dispozici „variabilní, tedy šířkově nastavitelné“ obaly. Nemusíte se proto bát, že by se kniha do obalu nevešla.

Nově i obaly na čtečky

Pokud vaše kamarádky preferují čtečky před knížkami, určitě je potěší krásný, originální ručně vyráběný obal na čtečku (Kindle), který letos zařadili v Decente nově do sortimentu.

DecenteBB – o nás

S výrobou knižních obalů jsme začali v říjnu loňského roku a zaznamenali obrovský zájem. V předvánočním období jsme prodali několik stovek kusů, postupně jsme naši výrobu rozšiřovali a nyní dodáváme obaly do sítě knihkupectví Neoluxor, Neoluxor books a Kanzelsberger po celé České republice.

Více na www.decente.cz.

Galerie

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace