Nový robotický pomcník do vaší domácnosti

12 / 07 / 2014
Nový robotický pomcník do vaší domácnosti

Neradi uklízíte a čas strávený touto činností považujete za předem ztracený? Jestliže umývání oken nebo vysávání nepatří mezi vaše záliby, máme pro vás skvělé řešení od značky Ecovacs. Robotický čistič oken WINBOT2 je žhavou novinkou, která vám ušetří čas a námahu spojenou s čištěním oken, a to i těch bezrámových. Navíc si poradí i se zrcadly.

Nový model robotického čističe oken s označením WINBOT2 má jednu obrovskou výhodu. Dokáže totiž hravě zvládnout nejen klasická okna, ale i ta bezrámová. Disponuje speciálním zabudovaným čidlem, které ho informuje, kde okno končí. Nepotřebuje tedy narazit na rám okna, jako jeho kolega WINBOT1, aby si uvědomil, že na daném místě jeho pracovní plocha končí. Přístroj tedy můžete využít i na čištění nejrůznějších zrcadel.Čistič je ideální pro velké a těžko dostupné plochy. Stroj může pracovat vevnitř i vně budov a domů. Uklízí ve třech fázích. Nejprve mikrovláknovou textilií setře největší nečistoty. Poté silikonová stěrka odstraní zbylé nečistoty a malé kapičky. Na závěr jemná mikrovláknová textilie plochu vyleští. WINBOT2 sám automaticky rozpozná rozměry okna nebo zrcadla a vybere nejoptimálnější cestu, jak pracovní zónu vyčistit efektivně. Nemusíte se bát, že by během čištění chytrý pomocník sklouzl, protože obsahuje duální integrovaný podtlakový systém. Navíc je přístroj opatřen záložním akumulátorem, který využije během výpadu elektrické sítě. Každé balení obsahuje přísavku, na kterou se elektrický přívod stroje zachytí a robot je tak chráněn proti případnému pádu. Přístroj najde své využití nejen u časově vytížených lidí, ale také u lidí starších a osob s pohybovým omezením.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace