Nová kolekce Orsay podzim/zima 2014

12 / 06 / 2014
Nová kolekce Orsay podzim/zima 2014

Nová kolekce ORSAY podzim/zima 2014 představuje mix nejdůležitějších trendů sezony pro ženy, které i v chladných dnech chtějí být stylové. Na jedné straně v ní najdete etno a rock, na druhé pastely a jemné látky – tentokrát kontrasty spojují, místo aby rozdělovaly. Díky překvapujícím spojením začínají hranice mezi sezonami a trendy mizet.

Beauty Metal
Rockové stylizace mohou být krásné a smyslné. Vzorované šaty, kůže, kožešina a metalické doplňky se spojují, aby utvořily expresivní look. Kromě klasické černé jsou barvami těchto podzimních kombinací tmavomodrá, blankytná a bílá.

Boho Chic
Elegantní oděv pro opravdovou módní individualistku. Tento styl spojuje klima hippie bohémy s moderní ležérností. Vlněná ponča, kožešiny, silné úplety a kožešinové vesty Vám pomohou zvládnout mrazy ve městě. Sytá červená a koňakové odstíny ve spojení s etnickými vzory dodávají kolekci teplo.

Urban Folk
Sportovní elegance ve folkové verzi, která se osvědčí jak pro  běžný den, tak zimní víkend ve městě. Tato kolekce je plná rozmanitých forem, podzimních barev a těžkých látek. Módní propojení kostek a vzorkovaných struktur zajistí nonšalantní efekt.

Cosy Time
Pohodlně, bezpečně, jemně, ale rozhodně ne nudně. Pastelové barvy, volné svetry a zahalující doplňky oteplí i to nejdrsnější počasí. Romantické květované potisky a dekorativní kamínky zajistí, že ve Vaší zimní garderobě rozhodně nebude chybět půvab a ženskost.

Party Glam
Glamour žena si především hraje s módou – na ročním období přitom nezáleží. Nesmrtelná černá, krajka nebo lesklé látky vždy zdůrazní její sociální postavení. Subtilní zlaté prvky doplňují elegantní večerní vizáž.

Více fotografií naleznete na našem facebooku.

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace