Nové sušičky Gorenje: špičkové technologie

03 / 06 / 2014
Nové sušičky Gorenje: špičkové technologie

Inovativní SensoCare sušičky Gorenje boří mýtus o tom, že sušičky patří k největším „žroutům“ energie v domácnosti. Kondenzátor s tepelným čerpadlem přináší revoluční energetickou účinnost, takže tato generace sušiček je zařazena do energetické třídy A + + +! Tepelné čerpadlo nasaje vzduch z místnosti pouze jednou a velmi rychle jej ohřeje, což přináší úsporu až 63 % energie ve srovnání s běžnou sušičkou. Teplota vzduchu okolo 50° C, tedy o 25 % nižší než v běžných sušičkách, navíc přispívá k mimořádně šetrnému ošetření prádla.

SensoCare sušičky mají řadu dalších pozoruhodných benefitů. Odborníci z Gorenje se inspirovali přírodou a nové sušičky vybavili ionizátory.  Anionty vyhladí vlákna, odstraní záhyby a statický náboj nahromaděný během procesu sušení, prádlo bude příjemně hebké a měkké. A tím výčet výhod nekončí! Ionizátor se postará o efektivní odstranění bakterií, roztočů, prachu a nepříjemných pachů z prádla, včetně intenzivního odéru tabákového kouře.

Kondenzátorové sušičky s tepelným čerpadlem se mohou pochlubit jedinečným systémem TwinAir. Během obousměrného otáčení přichází do bubnu dvěma vzduchovými kanály teplý a studený vzduch. Kromě toho, že se prádlo dokonale usuší, bude také skvěle vyrovnané, a to díky parní technologii. Skutečná radost pro ty, kteří jsou unaveni žehlením!  Pára je ideální nejen na žehlení, ale i na „osvěžení“ prádla, které není špinavé – třeba deky nebo zimní bundy.


Vzhledem k tomu, že prádlo je ušito z nejrůznějších materiálů, Gorenje vytvořilo některé další funkce, například speciální GentleCare režim sušení, který používá nižší teplotu na ochranu nejjemnějších tkanin.  Zárukou nejlepších výsledků sušení je šest inteligentních senzorů – „mozek“, který automaticky upravuje proces sušení v závislosti na zvoleném programu a druhu prádla. Perfektní komunikace čidel zabraňuje jakékoli chybě v procesu sušení.

Více naleznete na stránkách Gorenje.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace