Novinky v sortimentu kultovní značky KitchenAid

18 / 05 / 2014
Novinky v sortimentu kultovní značky KitchenAid

Tradiční americké kuchyňské elektrospotřebiče značky KitchenAid se za devadesát let své existence staly designovými ikonami a číslem jedna domácích i profesionálních kuchyní na celém světě. Ať už si z produkce KitchenAid zvolíte jakýkoli výrobek, vždy můžete počítat s robustní a odolnou kovovou konstrukcí, nekompromisním výkonem, snadným intuitivním ovládáním a výjimečným designem v široké škále barev. Důvěra, jíž si značka vysloužila, stojí za rozsáhlou produktovou expanzí, která obsáhne sortiment kuchyňské techniky v celé šíři.

Z posledních novinek uveďme:

Exkluzivní rodina oblíbených kuchyňských robotů KitchenAid Artisan se rozrostla o dva nové stylové členy: roboty Artisan 300 W v efektivně matných odstínech terakota a černá litina. Cena činí 17.290 Kč.

Osobní kávovar P2 5KCM0402 za 2.190 Kč je díky své multifunkčnosti vhodný na přípravu kávy i sypaného čaje. Součástí balení je nejen permanentní filtr, ale u cestovní termohrnek.


Ruční šlehač P2 5KHM9212 ve čtyřech barvách (královská červená, černá, mandlová, stříbrná) za cenu
3.390 Kč. Šlehač je vybaven výkonným motorem s devíti rychlostmi pro tichý a dlouhotrvající provoz. Nechybí čtyři výměnné nerezové nástavce, které lze snadno vyměnit, takže šlehač v kuchyni zvládne řadu úkolů: turbošlehač ke zpracování litého nebo piškotového těsta; tyčový drticí nástavec pro přípravu ovocných koktejlů a smoothie, mléčných šejků, omáček či k přípravě salátových dressingů; háky na hnětení kynutého těsta a šlehací metlu se 16 dráty pro přípravu šlehačky, sněhu, napěnění omáček či pudinku. Jednoduché použití a víceúčelovost jsou velkou uživatelskou výhodou.


Nový model rychlovarné konvice 5KEK1722 vyniká hladkým, zaobleným designem a velkým objemem 1,7 l. Samozřejmostí je volitelné nastavení teploty ohřevu vody v rozmezí od 50 °C do 100 °C. LED panel informuje o stavu ohřívané vody, integrovaný teploměr sleduje teplotu vody, i když je konvice mimo základnu. Zásluhou nerezové konstrukce je konvice robustní, stabilní a pohodlná do ruky. K dispozici je ve čtyřech barvách (královská červená, černá, mandlová, nerez) za, v kategorii tepelně nastavitelných konvic, příjemných 3.890 Kč.

 

Více informací naleznete na webových stránkách firmy Potten and Pannen Staněk.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace