Stylové nádobí: nechte rozkvést svůj byt!

09 / 04 / 2014
Stylové nádobí: nechte rozkvést svůj byt!

Rodinná značka Villeroy & Boch neustále přichází s novými designy a nápady. Aktuální kolekce Althea Nova je například inspirována čerstvými bylinkami, které jsou zvláště na jaře tak populární. A není divu - vylepší každý ledový čaj, pomazánku nebo marinádu na grilování. A např. řeřicha nebo bazalka se dá pěstovat i v tom nejmenším bytě bez balkónu. Zasazené bylinky navíc moc hezky vypadají - stejně jako nová řada Althea Nova.

V kolekci najdete mnoho různých kousků pro každodenní použití - šálky, různé druhy talířků, misek apod. Při svátečních příležitostech pak využijete omáčník, velké salátové mísy nebo podnosy. Díky krásnému dekoru si můžete porcelánem pomoci i při výzdobě svého interiéru. Jak je vidět už na první pohled, řadu Althea Nova si zamilují především romantici a fanoušci tak populárního venkovského stylu. A ačkoliv porcelán působí velice svátečně, je možné ho pravidelně mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.


Protože jak je již u značky Villeroy & Boch zvykem, jedná se o nejkvalitnější porcelán, který zdobí kuchyně a jídelní tabule bohatých a slavných po celém světě. Společnost Villeroy & Boch existuje už více než 260 let a pravidelně získává ocenění po celém světě. Kromě dlouhé tradice totiž vždy nabízí i špičkový design a vysokou kvalitu. Řadu Althea Nova a další produkty značky Villeroy & Boch si můžete prohlédnout a objednat v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky. Na obou místech najdete i další značky.

Diskuse k článku

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace