Opraví, vyplní a slepí neskutečně rychle.

14 / 05 / 2013
Opraví, vyplní a slepí neskutečně rychle.

Opravte, slepte či vyplňte vše, co potřebujete snadno a rychle. Stačí vám pouhých deset minut a máte hotovo. Že to není možné? Ale je. Máme pro vás hned několik příkladů.

Když je domácnost v provozu, malé nehody jsou na denním pořádku. My jsme vzali naši domácnost z gruntu a prošli jsme pokoj po pokoji a všude tam, kde bylo něco potřeba opravit, jsme se do toho pustili.

Možná se to bude zdát neuvěřitelné, ale na všechny tyto úpravy nám stačil jediný pomocník a to Loctite Ultra Repair - speciální hmota, která přilepí téměř jakýkoliv materiál. Dokáže nejen lepit, ale opraví i uštíplý kousek. Navíc je voděodolná a odolá i širokému rozpětí teplot. Loctite Ultra Repair je navíc extrémně rychlý. Vytvrzuje do 10 minut. Proto tedy není divu, že jsme si na pomoc zvolili právě Loctite Ultra Repair. Práce s univerzální hmotou byla velmi snadná, stačilo ji jen krátce promnout mezi prsty, dokud se obě složky řádně nespojily, a poté jsme mohli hmotu použít.

LoctiteS opravami jsme začali v kuchyni. Již několik dnů nám kape těsnění. Hmotu jsme promnuli mezi prsty, vytvarovali z ní úzký proužek a natáhli okolo kolínka, řádně přitlačili a již neteče. To ale nebyla jediná věc v kuchyni. Zásuvka se nám dost nehezky odchlipuje od zdi, zase stačilo jen jednoduše vtlačit hmotu do mezery a těsní bez problémů. Poslední problém, který jsme v kuchyni měli, byl prasklý plastový šuplík do mrazáku. Hmotu jsme vtlačili do spoje a drží skvěle. Pak nás čekal obývák. Po dlouhé době používání se nám ve zdi vyviklala skoba. Teď již držela na čestné slovo – do otvoru jsme vtlačili Loctite Ultra Repair, skobu do ní a po deseti minutkách jsme pověsili náš rodinný portrét.  Oprava úchytu na šuplíku byla ještě snadnější, stačilo vytvořit z hmoty malou kuličku, přitlačit ji na úchyt a ten pak na šuplík – jednoduché.

U skříně v ložnici, kam jsme se pozvolna při opravách přesunuli, nás čekal oříšek – oprava vypadlého pantu skříně. Vzali jsme hmotu, natlačili ji na místo pantu, zasadili pant do ní, ořízli okraje řezacím nožem a po deseti minutách zbrousili smirkovým papírem. Dveře skříně zase drží. Poslední věc, do které jsme se pustili, byla uražená noha od židle. Loctite Ultra Repair posloužil jako lepidlo a také jako hmota, ze které jsme vytvarovali chybějící část nohy, nechaly deset minut, zabrousili a následně natřeli barvou a oprava není ani vidět.

Ve dvou nám tyto všechny opravy – těsnění, oprava zásuvky, vypadlá skoba, oprava prasklého šuplíku v mrazáku, přilepení úchytu šuplíku, oprava vypadlého pantu skříně a uražená noha židle zabraly necelou hodinku. Prostě skvělé. Vsadili jsme na správného pomocníka. Tahle nová hmota Loctite Ultra Repair zrychlila a usnadnila naše domácí opravy.

-red-

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

15 / 10 / 2016
Lepení na strop

Lepení na strop

více
11 / 10 / 2016
Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i des...

více
6 / 10 / 2016
Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

Připravte se na topnou sezónu s pomocníky SOLO

více
24 / 9 / 2016
Konzervace bylinek na zimu

Konzervace bylinek na zimu

více
19 / 9 / 2016
Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační nátěr

Při malování či lepení obkladů nezapomeňte na vhodný penetrační n...

více
9 / 9 / 2016
Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop H...

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace