Aby byl úklid domácnosti ještě jednodušší

13 / 07 / 2017
Aby byl úklid domácnosti ještě jednodušší

Úklid domácnosti je jedna z činností, která u většiny z nás nepatří mezi ty nejoblíbenější. Proč si ale úklid zkrátka nezpříjemnit, když už jím trávíme tolik času? Místo toho, abychom přemýšleli, čím jaký povrch můžeme umýt, teď vše vyřeší revoluční mikrohadřík.

Rozlili jste kávu nebo kečup? Máte stůl od marmelády či medu? Nevadí! Stačí mít po ruce hadřík z mikrovláken Actifibre a vše je vyřešeno. Rychle a jednoduše.

Revoluční je také možné vynechání veškerých chemických prostředků. Už nebudete potřebovat speciální přípravek na čištění baterií, další prostředek na leštění nábytku atd. Prostě a jednoduše hadřík navlhčíte a uklízíte.

UNIKÁTNÍ HADŘÍK ACTIFIBRE

Jedná se o novou generaci mikrohadříků, které se díky mikrovláknům hodí na všechny povrchy bez rozdílu. Jeho výjimečnost spočívá také v použité technologii aktivní absorpce, díky které je Actifibre dokonale savý a zanechává umytou plochu nejen perfektně čistou, ale také suchou. Navíc ho po úklidu jednoduše vyždímáte.

Hadřík je pratelný a velmi rychle schne. Proto je již po chvíli připraven zase k akci. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky ani nepoškrábe váš oblíbený stolek.

Čistí, saje a leští v jednom jen za pomocí vody! Zažijte revoluční úklid s hadříkem ACTIFIBRE od Viledy.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zakoupíte ve vašem hypermarketu / hobby marketu za cenu od 39,90 Kč.

„Hadřík ACTIFIBRE jsem testovala na různých površích, jako je kuchyňská linka, dřez, mikrovlnná trouba zvenku na skleněném povrchu i uvnitř. Také jsem jím vyčistila sklo trouby a vnitřek, kde jsem měla obavy o dokonalé vyčištění a stav hadříku po setření veškeré zažrané špíny. Hadřík si poradil se skleněným povrchem bez problémů, nezanechává šmouhy na skle. Kuchyňská linka byla naprosto čistá bez jakýchkoliv zbytků nečistot, jako je olej, zbytky potvravin, dokonce si poradil i s flekem od jahod.

Čištění trouby pomocí hadříku a příslušného čisticího přípravku dopadlo výborně. Hadřík byl velmi znečištěn. Nestačilo jen hadřík propláchnout teplou vodou a saponátem, ale musel se vyprat v pračce. Po vyprání byl opět jako nový bez fleků a jiných nečistot.

S hadříkem jsem byla velmi spokojená, výborně čistí, rychle schne, jeho údržba je velmi jednoduchá. Životnost bude tedy mnohem delší než u normálních hadříků a poměr cena a kvalita je tedy výborný.“

Testovala: Markéta Šimoníčková, produktová manažerka časopisu Recepty prima nápadů


ODBORNÍK RADÍ

Díky jedinečným vlastnostem mikrovláken hadříku Actifibre není zapotřebí při úklidu používat chemické čisticí prostředky, případně lze použít jen velmi malé množství.

Materiál mikrovláken je tvořen velice jemnými vlákny, která jsou tenčí než hedvábí, a dokonce 3x jemnější než bavlněné materiály. Bývá obvykle vyroben ze směsi polyesterových a polyamidových vláken, která se za složitého procesu štěpí do mikrovláken. Drážky, které tímto štěpením vzniknou, při čištění lépe zachycují nečistoty a zároveň jsou zárukou vysoké absorpce. Díky tomu jsou výrobky z tohoto materiálu schopny čistit i leštit zároveň, a to bez využití chemických čisticích prostředků. Zároveň dokáží pohltit množství vody odpovídající až sedminásobku jejich hmotnosti. Lze je přeprat v ruce pod tekoucí vodou nebo v pračce za využití malého množství šetrného pracího prostředku. Při správném zacházení mají tyto výrobky dlouhou dobu životnosti. Díky tomu a rovněž díky skutečnosti, že není třeba ipořizovat drahé čistící prostředky, mohou klesnout náklady spojené s úklidem domácnosti o nezanedbatelnou částku.

Actifibre:

- Actifibre kombinuje perfektní čisticí účinky mikrovlákna a savost houbového hadříku,

- s Actifibre nepotřebujete žádné saponáty ani čisticí prostředky, vystačíte si pouze s čistou vodou a ochráníte vlastní peněženku i životní prostředí,

- Actifibre lze použít na všechny povrchy v domácnosti bez obav ze škrábanců – na dřevo, laminát, sklo, dlažbu, sanitární keramiku i nerez,

- Actifibre lze opakovaně prát v pračce

Více tipů najdete na www.vileda.cz

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

4 / 12 / 2017
Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

více
29 / 11 / 2017
Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

více
23 / 11 / 2017
Vánoční kavkazská jedle v každé třetí domácnosti

Vánoční kavkazská jedle v každé třetí domácnosti

více
21 / 11 / 2017
Vychutnejte si saunu v pohodlí domova

Vychutnejte si saunu v pohodlí domova

více
13 / 11 / 2017
Vestavné trouby MORA nové generace

Vestavné trouby MORA nové generace

více
19 / 10 / 2017
Rekonstruujete a chcete vyměnit svůj starý radiátor za nový?

Rekonstruujete a chcete vyměnit svůj starý radiátor za nový?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace