Generální klíč v domě

13 / 01 / 2017
Generální klíč v domě

Systém generálního klíče šetří čas i peníze všem, kteří ho používají. Jedná se o sjednocení všech zámků pod jeden klíč. Končí tím nepřehlednost na velkém svazku nebo drahé kopírování náhradních klíčů.

Systém nesjednocuje pouze cylindrické vložky, které známe ze dveří, ale nabízí možnost slučovat i s ostatními typy zámků. Standardní možností je nastavení přístupových práv. V praxi se jedná o to, že vybranými klíči otevřete pouze některé zámky ze systému. Pokud tedy máte potomka, který by měl mít klíče od domu, ale nechcete ho pustit třeba do dílny, můžete mu omezit přístupová práva k některým zámkům.

Rodinný dům přitom nabízí spoustu příležitostí k využití systému generálního klíče. Jeden uzávěr může mít garáž, sklep, hospodářská stavení, dílna nebo kůlna.

Cylindrická vložka s olivou Vám zabezpečí vchodové dveře

Zabezpečení vchodových dveří byste měli věnovat velkou pozornost, protože tudy se zloději snaží nejčastěji dostat do domu. Vysoký stupeň ochrany nabízí cylindrická vložka TOKOZ PRO 300 s olivou. Díky novému systému otočných stavítek poskytuje 100% ochranu proti tzv. tichým zlodějským metodám jako je bumping a planžetování. A k čemu ta oliva? Pomocí olivy můžete zamknout dveře zevnitř jako standartním klíčem. Když olivu ještě povytáhnete, tak se stavítka v zámku popřehází a zamezíte tak odemknutí dveří třeba ztraceným klíčem. Standardně je vložka dodávána s pěti klíči a bezpečnostní kartou, která brání nežádoucímu kopírování klíčů.

CYLINDRICKÁ VLOŽKA PRO 300 S OLIVOU: Cena s DPH na e-shopu TOKOZ:  980 Kč

X Safety Box III – všestranný zámek

Zámky typu X Safety Box patří mezi ty nejvšestrannější produkty na trhu. Poslouží především jako sekundární zabezpečení uvnitř objektů – třeba v garáži nebo kůlně. Tyto zámky nabízí možnost ukotvení do téměř všech materiálů podlah nebo zdí pomocí neodvrtatelných čepů a následně zabezpečuje předměty pomocí ocelového lanka nebo řetězu. Pevnější řetězy jsou vyráběny v délkách od jednoho do tří metrů. Paleta pro využití takovýchto zámků je široká. Spolehlivě ochrání zahradní techniku, gril, rezervní pneumatiky, motorku nebo kola.

X SAFETY BOX PRO III: Cena s DPH na e-shopu TOKOZ: 2 782 Kč

LANKO K X SAFETY BOX PRO III, 5m: Cena s DPH na e-shopu TOKOZ: 604 Kč

X SAFETY Box II pro garáž i rolety

Tento zámek dobře poslouží k uzamčení brány nebo garáže a je vhodný k zabezpečení jednokřídlých dveří. Můžete jej připevnit téměř na jakýkoli povrch. Je dokonalým řešením pro zamykání stahovacích rolet, protože okna jsou pro zloděje často tím nejjednodušším přístupovým bodem. Díky krytému čepu poskytuje tento zámek vysoký stupeň zabezpečení. Jeho zámková vložka je vysoce odolná proti některým zlodějským technikám, jako je odvrtání nebo vyháčkování.

X SAFETY BOX PRO II: Cena s DPH na e-shopu TOKOZ: 1 088 Kč

ZDROJ: PR článek společnosti TOKOZ

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

30 / 12 / 2017
Jak se zbavit plísně na stěnách

Jak se zbavit plísně na stěnách

více
21 / 12 / 2017
Topit elektřinou je pohodlné a bez starostí

Topit elektřinou je pohodlné a bez starostí

více
4 / 12 / 2017
Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

více
29 / 11 / 2017
Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

více
23 / 11 / 2017
Vánoční kavkazská jedle v každé třetí domácnosti

Vánoční kavkazská jedle v každé třetí domácnosti

více
21 / 11 / 2017
Vychutnejte si saunu v pohodlí domova

Vychutnejte si saunu v pohodlí domova

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace