Krásné a odolné spáry díky spárovací hmotě Ceresit CE 40

11 / 05 / 2016
Krásné a odolné spáry díky spárovací hmotě Ceresit CE 40

Spára mezi dlaždicemi spoluvytváří krásu celé koupelny. Co je krásné, je současně i dobré, a dokonalou harmonii krásy a kvality zhmotňuje nová generace flexibilní spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic s novou polymerovou technologii SILICA ACTIVE. Ta k dosavadní Trojité ochraně MicroProtect přidává spárovací hmotě nové, vylepšené vlastnosti. A krása? Tu přináší nový barevný koncept a nové odstíny barev, inspirované čtyřmi přírodními živly.

Se spárovací hmotou Ceresit CE 40 Aquastatic se výborně pracuje a spárování obkladů a dlažeb s ní zvládne i šikovný kutil. Snadno se nanáší a na vaši práci bude i po letech radost pohledět, i díky dokonalé stálosti a intenzitě barev nové spárovací hmota s technologií SILICA ACTIVE. Na microsite silicaactive.ceresit.cz navíc najdete i instruktážní video, které vám ukáže, jak správně pracovat se spárovací hmotou Ceresit CE 40.

Inovovaná spárovací hmota přináší díky nové technologii SILICA ACTIVE i další výhody: kromě stálosti barev i zvýšenou odolnost proti vlhkosti, plísním, poškrábání a vzniku prasklin. Nová generace spárovací hmoty Ceresit CE 40 pro spáry šířky do 8 mm je tak ideální pro prostory dlouhodobě vystavené vlhkosti, jak v interiéru (koupelny, sprchy, kuchyně), tak exteriéru (balkóny, terasy, apod.).

Ceresit CE 40 můžete navíc použít i pro spáry na podkladech jako jsou sádrokarton, dřevotříska a plochy s podlahových vytápěním – tedy na podkladech kritických, které vyžadují velmi kvalitní flexibilní spárovací materiál. Flexibilní spárovací hmota Ceresit CE 40 je obzvláště vhodná pro spárování obkladů a dlažby z keramiky, včetně gresové (také označovaná jako slinutá či nenasákavá), skla, mozaiky, přírodního kamene a mramoru (nenáchylného na probarvení).

Vyšší odolnost inovované spárovací hmoty zaručuje dlouhodobou trvanlivost spáry. Ve spojení s osvědčenou Trojitou ochranou Microprotect je spára navíc účinně chráněna proti houbám a plísním. Díky prověřenému efektu Aquastatic zůstávají kapky na povrchu spáry a nevsakují se do její struktury, spáry jsou tak výrazně odolnější.

Nový je i celkový barevný koncept inovované spárovací hmoty. Jednotlivé odstíny jsou v souladu s aktuálními trendy inspirovány čtyřmi přírodními živly – vzduchem, zemí, ohněm a vodou. Dosavadních 29 odstínů se rozrostlo na 32, nové jsou současným trendům odpovídající barvy světle stříbrná Carrara, světle béžová Pergamon a cementově šedá Cementgrey u odstínů Ceresit Vzduch, červená Chilli a černá Coal (Ceresit Oheň) a světlefialová Lila (Ceresit Voda).

Pro spáry v rozích van či mezery mezi obklady a sanitárním keramikou je ideální sanitární silikon Ceresit CS 25 se spolehlivou Trojitou ochranou proti houbám a plísním MicroProtect. Silikon, podobně jako spárovací hmota CE 40, nabízí širokou škálu barev, plně kompatibilních se spárovací hmotou. Samozřejmostí je trvalá elasticita a odolnost vůči vysokým teplotám, použít jej můžete v interiéru i exteriéru.

ZDROJ: PR článek společnosti HENKEL ČR, spol. s r.o.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

9 / 3 / 2018
Víte kam vyhodit textil, linoleum a další specifický odpad?

Víte kam vyhodit textil, linoleum a další specifický odpad?

více
7 / 3 / 2018
Úvěry jsou po letech levnější než hypotéky

Úvěry jsou po letech levnější než hypotéky

více
5 / 3 / 2018
Zatočte s nadměrnou vlhkostí v domácnosti

Zatočte s nadměrnou vlhkostí v domácnosti

více
30 / 12 / 2017
Jak se zbavit plísně na stěnách

Jak se zbavit plísně na stěnách

více
21 / 12 / 2017
Topit elektřinou je pohodlné a bez starostí

Topit elektřinou je pohodlné a bez starostí

více
4 / 12 / 2017
Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

Návod na výběr povlečení: Kupte konečně to správné

více
REKLAMA
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace