VÁŠ TEPELNÝ SPONZOR MÁ JMÉNO KOTLÍKOVÁ DOTACE

15 / 02 / 2016
VÁŠ TEPELNÝ SPONZOR MÁ JMÉNO KOTLÍKOVÁ DOTACE

Nebuďte hrdí, a pokud vám někdo nabízí peníze, využijte toho a běžte si se vztyčenou hlavou pro ně! Českou republiku postihl obrovský boom s názvem kotlíková dotace. Málokdo ovšem ví, že je možné štědré dotace využít i na radiátory a lokální větrací jednotky s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.

Až 3 x levnější teplo

Ochrana ovzduší v České republice – to je hlavní cíl nyní velmi často zmiňovaného programu. Nyní se nacházíte na startovní čáře, proto je ten nejvyšší čas jednat! Výměna stávajících (neekologických) ručně plněných kotlů na tuhá paliva, za nové nízkoemisní tepelné zdroje Vám dává jedinečnou možnost modernizovat a rekonstruovat Váš dům. Uvědomte si, že nyní máte jedinečnou možnost pořídit si mimo jiné zbrusu nové radiátory, ale také rekuperační jednotky. A věděli jste, že uznatelnými náklady jsou související stavební práce, projektová dokumentace a doklady o úhradě? Neprohloupněte a pohlídejte si termín možnosti podání své žádosti i vy!

Korasmart 1400

Čerstvý vzduch jako u moře

Představujeme Vám stavebně jednoduchý a přitom efektivní způsob přívodu čerstvého vzduchu do jakékoliv místnosti Vašeho domu (i při zavřeném okně). Teplota i klima v objektech, kde se jednotky nacházejí, splňují hodnoty pro optimální vlhkost, která předchází zvýšené potivosti či suchému kašli. Velký rozdíl poznají zejména alergici, astmatici nebo lidé s respiračními chorobami, neboť nepřijdou do styku s dráždivým prašným okolím, pyly a bakteriemi. Doma také již nepotkáte otravný hmyz, plísně či prach. Lokální větrací jednotky s rekuperací otevírají dveře do světa bezpečného, ale také současně technicky dostupného větrání. Nyní pořízení jednotek je navíc podporováno kotlíkovou dotací, proto je nejvhodnější čas poohlédnout se po té, která je ideální právě pro Vaše obydlí.

KORASMART 1400

Tato lokální větrací jednotka s rekuperací je zaručeně nejlepším, co trh nabízí, hledáte-li energeticky úsporného, vzhledově neokoukaného a maximálně výkonného „náhradníka“ otevřených oken. KORASMART 1400 díky svým rozměrům a jednoduchému svěžímu designu zapadne takřka do jakéhokoli interiéru. Samotná jednotka je vybavena podsvíceným LCD displejem a dálkovým ovladačem, který usnadňuje ovládání jednotky. Rekuperační větrací jednotka KORASMART 1400 navíc umožňuje nastavit maximální požadovanou vlhkost a teplotu, rychle a snadno se instaluje, disponuje nízkými investičními náklady… proto je přímo stvořená pro pořízení v rámci kotlíkové dotace, která ji podporuje.

Korasmart 1400

Líbí se, hřejí a navíc i šetří…

Máte doma staré litinové radiátory, které Vám přímo pijí krev? Netopí tak, jak by měly, tvarově jsou nebezpečné pro děti i domácí mazlíčky a navíc se jedná o známé lapače prachu… Dejte jim navždy sbohem a nahraďte je novými deskovými radiátory od společnosti KORADO, a.s. Získáte topná tělesa, která zabírají méně místa, zapadnou do každého interiéru (až 21 barevných možností), snadno se udržují, ale zároveň stále poskytují vysoký výkon za znatelně nižší spotřebu energie. Nové deskové radiátory je navíc možné kombinovat se všemi zdroji tepla včetně plynových kondenzačních kotlů či tepelných čerpadel, a jsou podporovány kotlíkovou dotací.

RADIK KLASIK - R

Otopné těleso RADIK KLASIK – R bylo vyrobeno speciálně pro ty, kteří chtějí rekonstruovat či modernizovat rodinný dům či byt. Tento radiátor splňuje veškeré požadavky zákazníků, pokud hledají ideální typ moderního deskového radiátoru s roztečí 500 mm, který mohou pořídit v rámci kotlíkové dotace. Deskový radiátor vnese do Vašeho domova příjemné sálavé teplo a to doslova během pár minut, neboť výměna je až neskutečně rychlá, čistá - bez řezání či svařování trubek.

Radiátor Klasik

Více informací získáte na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

23 / 3 / 2017
Jak se starat o podlahu, aby vydržela jako nová

Jak se starat o podlahu, aby vydržela jako nová

více
14 / 3 / 2017
Řekněte Stop vlhkosti a plísním u vás doma!

Řekněte Stop vlhkosti a plísním u vás doma!

více
10 / 2 / 2017
Nezapomeňte na jarní výsadby

Nezapomeňte na jarní výsadby

více
31 / 1 / 2017
Nový IPL epilátor BaByliss G960E: zkraťte si cestu k navždy hladké pokožce

Nový IPL epilátor BaByliss G960E: zkraťte si cestu k navždy hladké...

více
27 / 1 / 2017
Zahradní poradna: JAK SE STARAT O BRAMBOŘÍK PO ODKVĚTU

Zahradní poradna: JAK SE STARAT O BRAMBOŘÍK PO ODKVĚTU

více
24 / 1 / 2017
POKOJOVÉ ROSTLINY: Jak pěstovat parožnatku?

POKOJOVÉ ROSTLINY: Jak pěstovat parožnatku?

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace