Jedna barva téměř na vše!

30 / 06 / 2016
Jedna barva téměř na vše!

Ta nejlevnější renovace, k níž nepotřebujete žádné řemeslnické zručnosti. AQUAREX V2115 je velmi odolná ušlechtilá matná barva pro použití v náročnějších podmínkách exteriéru, ale i interiéru. Jde o základní i vrchní nátěr v jenom (2v1), nevyžaduje tedy přípravu podkladu samostatným základním nátěrem.

Je praktické, je-li možné všechny nátěry provést jediným druhem barvy. Nezůstanou zbytky, které by zestárly bez užitku, není nutné pro každou plechovku hledat jiné malířské nářadí, a dojde-li na ředění, obejde se i bez tradičních ředidel. To vše šetří peníze a zbavuje vás starostí.

Příjemné je i to, že s akrylátovými nátěry typu dva v jednom odpadá pracná příprava se základním nátěrem a dlouhé čekání na zasychání vrstev. Už po několika minutách je povrch suchý na dotek a úplné vyzrávání netrvá více než dvě či tři hodiny. Práce je rychlá a za jediný den či víkend lze stihnout to, co ještě před nedávnem vyžadovalo dvě či tři víkendové výpravy. 

AQUAREX V2115 vytváří odolný a houževnatý ochranný film, který svou pružností optimálně kopíruje roztažnost podkladu. To je také jeden z hlavních důvodů proč se výborně hodí na nátěry nejrůznějších povrchů, jimž propůjčuje atraktivní vzhled a dlouhou životnost. Nevyžaduje speciální zručnost pro dosažení dokonalého výsledku (velmi dobře se nanáší a výborně kryje).

Krycí barevný film dokáže utajit podstatu materiálu a vykouzlit na něm jemný sametový závoj, který dá vyniknout např. dřevěnému zábradlí, starému zahradnímu stolu, kurníku z OSB panelů, které přece jen musí vypadat k světu. Nátěr pod sebou ukryje všechnu únavu dřeva způsobenou sluncem, vodou či hřebíky, pod nimiž se objevily šedé skvrny. Předností moderních akrylátových nátěrů je, že jsou extrémně pružné. Nikdy nepraskají, neloupou se. A vedle toho dokážou výborně překrýt i všechny vrstvy starých barev.

Barva slouží k rozmanitým nátěrům kovů, dřeva, dřevěných materiálů, betonu, omítek, zdiva, neglazované keramiky a vybraných druhů plastů (umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrén) v domě i zahradě. Předností V2115 je vysoká odolnost UV záření a povětrnosti (nežloutne), snadná aplikace a rychlé zasychání. AQUAREX je vhodný pro základní i vrchní nátěr zinku (i nový), mědi, mosazi, hliníku i k antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i venkovní prostředí (např. střechy, okapy, oplocení, parapety apod.). Barvu je možno použít také jako základní antikorozní vrstvu ve vodouředitelných nátěrech, např. pod lesklou barvu AKRYLCOL LESK V2046. AQUAREX tedy nachází uplatnění téměř všude, od nátěrů zárubní, okapů, střech, kovových konstrukcí, potrubí po betonové sokly a dřevěné štíty. Za zmínku určitě stojí i jeho masové využití v náročných průmyslových aplikacích jako jsou ocelové konstrukce a opláštění hal, sloupů, nákladních železničních vagónů apod.

Přednosti:

antikorozní základ i vrch v jednom (2v1)

na ocel, hliník, měď, pozink (i nový)

také na dřevo, beton, omítky a keramiku

na vybrané plasty - umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrénza

den hotovo - rychlé zasychání

výborná odolnost UV záření a povětrnosti

základní nabídka 14 RAL odstínů

možnost tónovat, TSCL DEKOR

 

www.colorlak.cz

 

ZDROJ: PR článek společnosti COLORLAK, a.s.

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

19 / 10 / 2016
Hledáte jedinečný dárek pod stromeček vhodný pro každého?

Hledáte jedinečný dárek pod stromeček vhodný pro každého?

více
17 / 10 / 2016
6 TIPŮ PRO BEZPEČNÉ ŘEZÁNÍ A ŠTÍPÁNÍ DŘEVA

6 TIPŮ PRO BEZPEČNÉ ŘEZÁNÍ A ŠTÍPÁNÍ DŘEVA

více
28 / 9 / 2016
Jak na pořádek v dílně: DÍLNA NENÍ SKLADIŠTĚ

Jak na pořádek v dílně: DÍLNA NENÍ SKLADIŠTĚ

více
19 / 9 / 2016
Chytré nářadí i cirkulárka, která dává pozor na prsty

Chytré nářadí i cirkulárka, která dává pozor na prsty

více
9 / 9 / 2016
Výsledky soutěže o 3 Fein Multimaster - Starlock

Výsledky soutěže o 3 Fein Multimaster - Starlock

více
5 / 9 / 2016
Nabíjecí čelovka Fenix HP25R vyniká dvoureflektorovou konstrukcí

Nabíjecí čelovka Fenix HP25R vyniká dvoureflektorovou konstrukcí

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace