DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ I POSLOUŽÍ

03 / 12 / 2015
DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ I POSLOUŽÍ

Ulice jsou svátečně nazdobené, náměstí ožila adventními trhy, vzduchem se line vůně svařeného vína, pečených kaštanů a jiných dobrot a nákupní centra zažívají nápor lidí, kteří zběsile shánějí vánoční dárky. Vyhněte se tlačenicím mezi regály a nervóznímu podupávání ve frontách a vyberte si v klidu domova, čím obdarujte své blízké. Nabízíme vám tipy na dárky pro všechny členy rodiny, malé i velké, ženy i muže.

Aby vánoční nadílka neskončila v hlubokém zapomnění na dně skříně, vybírejte ji s ohledem na osobnost a zájmy obdarovávaného. Vyjádříte tím, že jste výběr neodbyli a věnovali jste mu dostatečnou péči a pozornost. A pokud se vám navíc podaří skloubit užitnou hodnotu s estetikou, máte vyhráno. Obě kritéria splňují výrobky pro domácnost i zahradu finské značky Fiskars.

Hračky pro dospělé muže

I dospělí muži si rádi hrají, i když dávno odrostli dětským střevícům. Manuální zručnost a kutilské schopnosti si tříbí i v pozdějším věku prostřednictvím nejrůznějších činností na chatách, chalupách, v dílnách a na zahradě. K tomu, aby mohli odvést dobrou práci, však potřebují kvalitní pracovní nástroje, jež vydrží pracovní zápal a nezhroutí se pod náporem mužské síly. Každý muž, který pracuje se dřevem, ocení kvalitní sekeru, s níž udělá více práce s menší námahou. Fiskars nabízí nejširší sortiment seker pro malé i velké, zkušené i začátečníky. Nejnovějším přírůstkem je univerzální model X21, výborný pro štípání malých i velkých špalků. Požadavek na maximální funkčnost a kvalitu se u seker Fiskars snoubí s ikonickým černo-oranžovým designem, jenž bude ozdobou každé kůlny.

sekyrka Fiskars

 

Styloví pomocníci pro servírování snídaní

Ženy vědí, jak navodit domácí atmosféru. Tu nepochybně vytváří i společné stolování všech členů rodiny, zejména o víkendech, kdy ti větší nemusí do práce a ti menší zase do školy. Každá žena v těchto vzácných chvílích rodinné pospolitosti ocení stylové pomocníky do kuchyně, s nimiž bude příprava snídaně radostí. Fiskars přišel s kompletní řadou snídaňových nástrojů GoBreakfast ve světlých barvách, jež harmonizují se snídaňovou tabulí. Doporučujeme sadu na řezání pečiva s vyměnitelnou krájecí deskou, kráječe plátků na tvrdé a měkké sýry s nerezovou čepelí a nelepkavým povrchem či kráječ na vejce pro komfortní servírování plátků se zásobníkem na skořápky. Žádné milovnici kávy doma nesmí chybět ani coffee press, využitelný i na přípravu čaje.

darky pro zeny Fiskars

 

Něco pro malé talenty

Dětem místo „hotových“ hraček darujte něco, s čím si během tvůrčího procesu užijí hromadu zábavy. Tvořivá činnost podporuje rozvoj představivosti, pomáhá s koncentrací, zvyšuje kreativní schopnosti, jež patří v dnešní době k nedocenitelným kvalitám. Vyrábění bude o to větší radost, když budou děti pracovat s hezkými nástroji. Žádné dítě nebude určitě zklamané z kvalitních nůžek Moomin z nerezové oceli ve veselém obrázkovém provedení.

nuzky moommin

 

Pro babičku a dědu

Co babičkám spolehlivě udělá radost? Neomylným tipem je krásná sada pracovních nástrojů na zvelebování zahrádky. V ruce 2011 uvedl Fiskars na trh řadu pro drobné zahradničení pod názvem Inspiration™. Je vhodná i do města pro ty, co si městský život zvelebují pěstováním zeleně na balkonech a terasách. Jsou vyrobeny z lehkého odolného materiálu FiberComp s čepelemi z karbonové oceli, navíc jsou k dostání v krásných barvách – růžové a modré. Řada obsahuje například zahradní nůžky, lopatku či kultivátor.

zahradnicka sada pro seniorky

Dědečka obdarujte kvalitním vybavením pro zahradničení na větší ploše. Víte, kdo je nejlepší přítel zahrádkáře? No přeci zahradní nůžky! Zastanou prostřihávání nízkých větví stromů, keřů a okrasných rostlin. Na živé dřevo a jemné stříhání se hodí dvoubřité nůžky, ty jednobřité si zase nejlépe poradí například s tvrdými nebo suchými stonky a menšími větvičkami. Ergonomicky tvarovaná držadla nůžek Fiskars jsou vyrobena z extra pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Čepele jsou vyrobené z pečlivě zakalené nerez oceli. Řada PowerGear™ dokonce nabízí nůžky s převodovým mechanismem, vloženým mezi otočné držadlo a čepel, které dovolují současné zapojení všech prstů při práci.

zahradni nuzky Fiskars

 

Připravila Anna-Marie Bártová

Foto archiv společnosti Fiskars

www.fiskars.cz

Diskuse k článku

Nebyla nalezena žádná položka ... buďte první a přidejte svůj komentář
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Další články sekce

30 / 11 / 2017
JAK SE STARAT O ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

JAK SE STARAT O ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

více
29 / 11 / 2017
ROZHOVOR: Jak se točí Pat a Mat

ROZHOVOR: Jak se točí Pat a Mat

více
29 / 11 / 2017
Pořiďte si nyní edici FEIN 2017 v praktickém dvojitém plastovém kufříku

Pořiďte si nyní edici FEIN 2017 v praktickém dvojitém plastovém k...

více
15 / 11 / 2017
PRACOVNÍ POSTUP: PTAČÍ BUDKA

PRACOVNÍ POSTUP: PTAČÍ BUDKA

více
19 / 10 / 2017
DŮM A CHALUPA: Levná nová výplň brány

DŮM A CHALUPA: Levná nová výplň brány

více
16 / 10 / 2017
PRAKTICKÁ DEKORACE: NÁSTĚNKA, KTERÁ POJME VAŠE POVINNOSTI

PRAKTICKÁ DEKORACE: NÁSTĚNKA, KTERÁ POJME VAŠE POVINNOSTI

více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace